# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 26-34-08-1486 124 ECE ÇALDAĞ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:14 BEKLEMEDE
2 26-34-08-1515 126 CAN ÜÇSEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:14 BEKLEMEDE
3 26-34-08-1516 121 KAYA OSMAN ÜNER İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:14 BEKLEMEDE
4 26-34-08-1629 308 EKİN DERİNDERE İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:14 BEKLEMEDE
5 26-34-08-1653 122 MEHMET ERKUT BUDAK İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:14 BEKLEMEDE
6 36-35-06-1947 1089 EGE EKİN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 09:13 BEKLEMEDE
7 36-35-06-1940 1095 SİMAY CANAKAY GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 09:13 BEKLEMEDE
8 36-35-06-0077 1925 DEFNE ISABEL RAMIREZ ZAMBRANO GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 09:13 BEKLEMEDE
9 36-35-06-1957 1097 SELİM ÖZİZMİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 09:14 BEKLEMEDE
10 63-59-01-0338 5900 AHMET AREL BARUT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
11 63-59-01-0315 5913 HAYRETTİN EREN ÇAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
12 63-59-01-0324 5911 TUNA KAYA TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
13 63-59-01-0309 5912 BORAN ÖDEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
14 63-59-01-0302 1959 MELİS BOLAT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
15 63-59-01-0308 5903 EDA KADAM TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 31.10.2022 15:20 BEKLEMEDE
16 29-34-11-0300 1751 METE EROL MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:09 BEKLEMEDE
17 08-10-01-0122 216 NAZ SARP MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:09 BEKLEMEDE
18 29-34-11-0317 220 ERCÜMENT ASİLKAN ÖĞÜT MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:09 BEKLEMEDE
19 29-34-11-0320 772 NAZ TULUMCU MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:09 BEKLEMEDE
20 29-34-11-0375 766 ALİ ARAS MURATOĞLU MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:09 BEKLEMEDE
21 52-48-03-0256 7779 DEMİR VASİLİY GOGULAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:21 BEKLEMEDE
22 52-48-03-0152 1903 DERİN DEĞİŞEN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:21 BEKLEMEDE
23 52-48-03-0103 7174 MEHMET SARP BALTA ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:21 BEKLEMEDE
24 52-48-03-0216 87 DENİZ BASMACIOĞLU ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:21 BEKLEMEDE
25 52-48-03-0217 88 ELA VURAL ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.11.2022 18:21 BEKLEMEDE
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 235-16-08-0004 1601 YUSUF EYMEN BALABAN İZNİK BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.10.2022 13:04 ONAYLANDI
2 235-16-08-0009 1602 ZEYNEP NİDA ERGİN İZNİK BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.10.2022 13:04 ONAYLANDI
3 235-16-08-0002 1603 EYLÜL ŞEN İZNİK BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.10.2022 13:04 ONAYLANDI
4 234-31-02-0001 199 TUNAHAN ARDA BAYRAKTAR NETA YAT VE YELKEN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ 09.10.2022 14:12 ONAYLANDI
5 54-48-05-0080 2045 AHMET SELÇUK GÜVEN GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:20 ONAYLANDI
6 54-48-05-0082 2050 DORUK UYAR GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:20 ONAYLANDI
7 54-48-05-0099 975 YASİN AYDOĞAN GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:20 ONAYLANDI
8 54-48-05-0136 964 CAN TOPÇU GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:20 ONAYLANDI
9 54-48-05-0100 977 ŞEMS ERTUĞRUL GÖKBAŞ GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:22 ONAYLANDI
10 54-48-05-0103 2035 MESUT EGE KORKUT GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:22 ONAYLANDI
11 54-48-05-0115 965 KADİR TAMER AKÇAR GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.10.2022 10:22 ONAYLANDI
12 60-55-01-0142 333 ZÜLAL ÖKSÜZ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 09:58 ONAYLANDI
13 60-55-01-0120 1961 KUZEY VURAL SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 09:58 ONAYLANDI
14 60-55-01-0137 229 BERK YALIN SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 09:58 ONAYLANDI
15 60-55-01-0141 633 BİLGE SU ÖZAKAR SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 09:58 ONAYLANDI
16 60-55-01-0151 75 ÇAĞLA MİRA ÜNLÜ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:03 ONAYLANDI
17 60-55-01-0152 155 DEFNE GÖKÇİÇEK SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:03 ONAYLANDI
18 17-31-01-0159 442 NEHİR PARILTI İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:30 ONAYLANDI
19 17-31-01-0151 3023 DEFNE RANA GÖK İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
20 17-31-01-0166 3030 ARAS TAŞKIRAN İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
21 17-31-01-0168 3021 CEM YUSUF GÜLER İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
22 17-31-01-0176 434 MERT DURKAL İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
23 17-31-01-0178 440 ZEYNEP ŞAHUTOĞLU İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
24 17-31-01-0180 419 ALİ EGE ÇELİK İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
25 17-31-01-0182 437 DAMLA DERİNSU KARAGÜN İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
26 17-31-01-0183 433 DENİZ ŞAHUTOĞLU İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
27 17-31-01-0185 226 MERT EMİR YAŞAR İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
28 17-31-01-0186 197 NEHİR HAKAN İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
29 17-31-01-0188 417 ARAS YANCI İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
30 17-31-01-0189 418 ALİN KINDAN İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
31 17-31-01-0190 441 AREL DİKER İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:36 ONAYLANDI
32 97-17-06-0190 1928 ECE YILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:52 ONAYLANDI
33 97-17-06-0168 1923 İDA KAYACIK İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:52 ONAYLANDI
34 97-17-06-0158 1929 KAYRA DOĞAN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:52 ONAYLANDI
35 97-17-06-0159 1915 İDİL MOLLAOĞLU İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
36 97-17-06-0184 1932 MELİS KUMRU İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
37 97-17-06-0186 1933 DENİZ SANAL İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
38 97-17-06-0189 1927 EDA YILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
39 97-17-06-0192 1934 ZEYNEP KAYA İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
40 97-17-06-0212 1931 CAN CESUR İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
41 97-17-06-0197 1926 CEMRE ÜLKER İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 09:56 ONAYLANDI
42 63-59-01-0360 5902 DORUK ÖZKAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
43 63-59-01-0355 5906 ZEYNEP CANAZ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
44 63-59-01-0353 5905 RÜZGAR UZEL TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
45 63-59-01-0350 5904 DURU ATEŞ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
46 63-59-01-0338 5900 AHMET AREL BARUT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
47 63-59-01-0342 5910 DENİZ GÖÇMEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
48 63-59-01-0343 5908 KAYRA ŞENGÜL TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
49 63-59-01-0346 5907 AHMET METE HÜNKAR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
50 63-59-01-0347 5901 ATEŞ ALİ BAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
51 63-59-01-0309 5912 BORAN ÖDEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
52 63-59-01-0319 5946 DORA ÖZDEMİR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:13 ONAYLANDI
53 63-59-01-0324 5911 TUNA KAYA TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:16 ONAYLANDI
54 63-59-01-0315 5913 HAYRETTİN EREN ÇAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:16 ONAYLANDI
55 63-59-01-0302 1959 MELİS BOLAT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:16 ONAYLANDI
56 63-59-01-0308 5903 EDA KADAM TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:16 ONAYLANDI
57 63-59-01-0299 5914 MUSTAFA KAAN ÖZAY TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.10.2022 16:16 ONAYLANDI
58 219-41-15-0002 310 KATRE BENNU KÖŞKER DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:50 BEKLEMEDE
59 219-41-15-0003 309 BENAN MELİS KÖŞKER DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:50 BEKLEMEDE
60 219-41-15-0009 3010 PIRIL BERİL KÖŞKER DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:50 BEKLEMEDE
61 08-10-01-0118 420 KERİM KAYRA ŞATIROĞLU AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:34 ONAYLANDI
62 08-10-01-0102 421 YAĞMUR ECRİN AKSU AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:34 ONAYLANDI
63 08-10-01-0121 429 NİSA ELMASTAŞ AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:34 ONAYLANDI
64 08-10-01-0119 425 ZİHNİ AYTEK EKEN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:34 ONAYLANDI
65 08-10-01-0117 422 TOPRAK VURAL TORLAK AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:34 ONAYLANDI
66 08-10-01-0116 423 ALİ GÜRBÜZBALABAN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 13.10.2022 21:35 ONAYLANDI
67 23-34-05-0678 8 DEMİR SAYGIN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
68 23-34-05-0772 6 HELİN ALÇIN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
69 23-34-05-0749 2 ASRIN HEPBAYRAKTAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
70 23-34-05-0770 7 TOPRAK ÇAĞLAYAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
71 23-34-05-0620 10 ZEYNEP ELA BALKANLI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
72 23-34-05-0825 5 YASEMİN YIKICI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
73 23-34-05-0611 1 ADA KALEMDAROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
74 23-34-05-0613 9 ALP CAN KÜLEKÇİOĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
75 23-34-05-0545 11 CAN ÇAÇUR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
76 23-34-05-0752 4 FİKRET TACAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
77 23-34-05-0750 3 DEVİN ÖZSÖZ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:46 ONAYLANDI
78 23-34-05-0718 1 DENİZ ARPAT FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
79 23-34-05-0722 3 DERYA KÖROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
80 23-34-05-0734 4 DENİZ KÖROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
81 23-34-05-0802 5 ALPER KEREM KARATAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
82 23-34-05-0805 6 METEHAN ASAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
83 23-34-05-0813 2 KUZEY KOCABAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 21:48 ONAYLANDI
84 196-35-42-0058 24 DEFNE ÖZTÜRK TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:10 ONAYLANDI
85 23-34-05-0832 9208 ACAR RÜZGAR KÖKLÜ TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:10 ONAYLANDI
86 23-34-05-0826 9027 DERİN KUZEY BAŞLIĞ TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:10 ONAYLANDI
87 36-35-06-2021 9203 ERK KARAN ESEN TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:10 ONAYLANDI
88 196-35-42-0060 9035 EMİR ÖZBEK TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:26 ONAYLANDI
89 196-35-42-0041 9220 SABRİ AYAZ KÖKLÜ TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:26 ONAYLANDI
90 196-35-42-0080 9035 MEHMET ENES ERSAY TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:26 ONAYLANDI
91 23-34-05-0835 9204 ALİ RIFAT BAŞARA TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:26 ONAYLANDI
92 196-35-42-0083 9297 CEM ÖZTÜRK TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 15.10.2022 11:26 ONAYLANDI
93 51-48-02-0158 1162 NACİ BALKAN GÜLİNAN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
94 51-48-02-0096 1177 ATA TÜRKOĞLU B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
95 51-48-02-0101 7515 TAYFUN TÜRK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
96 51-48-02-0109 7577 ATLAS FİŞEK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
97 51-48-02-0110 7561 AHMET EFE ÇANAKÇİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
98 51-48-02-0123 7560 EGE NAZ AYDIN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:29 ONAYLANDI
99 51-48-02-0127 7595 AREL HANGÜL B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
100 51-48-02-0121 7500 KUZEY BAŞAR İNBAT B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
101 51-48-02-0120 7599 ASU DOĞA KURTULUŞ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
102 51-48-02-0159 1161 ULUÇ DENİZ ALBAYIR B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
103 51-48-02-0194 7584 ADA KOYUNBA B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
104 51-48-02-0177 7521 DENİZ ACELE B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
105 51-48-02-0144 7565 NİL CEBECİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
106 51-48-02-0152 1248 SARP KAYA DENİZ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
107 51-48-02-0153 751 ESMA TÜRK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
108 51-48-02-0155 7575 TOPRAK SEPETÇİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
109 51-48-02-0156 1171 HASAN DANACI B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 15.10.2022 13:36 ONAYLANDI
110 223-35-50-0021 1182 ELİF OKYANUS GÖKAKIN GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 16.10.2022 09:17 ONAYLANDI
111 51-48-02-0199 1802 ATEŞ CANUYSAL MUĞLA FERDİ 17.10.2022 10:47 ONAYLANDI
112 51-48-02-0197 1801 ADA CANUYSAL MUĞLA FERDİ 17.10.2022 11:52 ONAYLANDI
113 51-48-02-0198 100 SADRİHAN SUER MUĞLA FERDİ 17.10.2022 11:52 ONAYLANDI
114 221-48-30-0023 TUR 4802 YİĞİT NİHAT ÇELEBİ BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 17.10.2022 12:11 ONAYLANDI
115 221-48-30-0015 TUR 4806 MAVİ YAKICI BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 17.10.2022 12:11 ONAYLANDI
116 221-48-30-0017 TUR 4805 ATEŞ PAMİR EKŞİOĞLU BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 17.10.2022 12:11 ONAYLANDI
117 224-35-51-0001 2542 KUZEY ATA ÖZDEMİR DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:36 ONAYLANDI
118 23-34-05-0829 2545 İLAY İMAMOĞULLARI DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:38 ONAYLANDI
119 224-35-51-0008 2541 EKİN SU ZABUN DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:38 ONAYLANDI
120 224-35-51-0009 2543 ESİLA NAZ UYSAL DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:38 ONAYLANDI
121 224-35-51-0015 2544 METE OK DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:38 ONAYLANDI
122 224-35-51-0014 2528 YAMAN SIRLAN DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.10.2022 13:38 ONAYLANDI
123 F-35-0949 187 ELİZ GENÇ İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
124 F-35-0943 186 KENAN ERSOY İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
125 F-35-0927 9221 CAN BARBAROS PAMUKÇU İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
126 F-35-0922 9293 AKSEL HÜSEYİN ATINÇ İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
127 35-44-010193 9296 UZAY GÜL İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
128 238-35-53-0015 7000 RÜZGAR CAN İZMİR FERDİ 17.10.2022 13:48 ONAYLANDI
129 01-01-01-0111 184 GİZEL YAYCIOĞLU ADANA YELKEN İHT. VE SU SPR. KLB DERNEĞİ 17.10.2022 15:39 ONAYLANDI
130 195-48-25-0013 9053 ALESTA BEDİR MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YLK VE SU S.KLB DE 18.10.2022 14:41 ONAYLANDI
131 195-48-25-0080 9052 LİMA BASTA MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YLK VE SU S.KLB DE 18.10.2022 14:41 ONAYLANDI
132 195-48-25-0078 9055 ECRİN SÜMER MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YLK VE SU S.KLB DE 18.10.2022 14:41 ONAYLANDI
133 238-35-53-0013 1512 DÜNYA ÖZÇELİK ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 18.10.2022 18:21 ONAYLANDI
134 238-35-53-0001 7001 YUNUS ATA FENERCİ ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 18.10.2022 18:21 ONAYLANDI
135 211-48-28-0003 9108 ALPER TİRYAKİ FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:17 ONAYLANDI
136 211-48-28-0022 9112 SARUHAN BERA UTKAN FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:17 ONAYLANDI
137 211-48-28-0015 9093 TEVFİK ÇINAR GÖKÇEASLAN FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:17 ONAYLANDI
138 211-48-28-0072 9116 HARİS TUNA GÜLER FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:17 ONAYLANDI
139 211-48-28-0046 9114 İPEK BİGE SAVAŞCI FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:17 ONAYLANDI
140 211-48-28-0059 9120 CEMRE GÖKÇEASLAN FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:21 ONAYLANDI
141 F-35-0926 9294 KUZEY GÜRSOY İZMİR FERDİ 20.10.2022 12:09 ONAYLANDI
142 238-35-53-0016 7002 EFE ŞARAP İZMİR FERDİ 20.10.2022 12:09 ONAYLANDI
143 26-34-08-1859 355 YAĞMUR ÖZTEKİN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:04 ONAYLANDI
144 25-34-07-0075 5777 KEREM TUNÇ SARAÇOĞLU HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:04 ONAYLANDI
145 25-34-07-0089 342 DENİZ BACIOĞLU HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:04 ONAYLANDI
146 25-34-07-0053 350 BORA ÇALIŞKAN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:04 ONAYLANDI
147 25-34-07-0074 353 EMİR AYAN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
148 23-34-05-0828 354 ELYA ŞAKAKLI HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
149 25-34-07-0080 341 PİRAYE BÜYÜKACAROĞLU HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
150 51-48-02-0167 340 ADA VERA TÜFEKÇİLER HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
151 25-34-07-0082 345 YAŞAR YANKI ÖZBEK HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
152 25-34-07-0084 343 AZRA DENİZ CAN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 18:06 ONAYLANDI
153 237-06-06-0007 9319 ZEYNEP EKİN TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:21 ONAYLANDI
154 237-06-06-0002 9315 ATA ALKAN TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:27 ONAYLANDI
155 237-06-06-0003 1600 ATEŞ GÜNEŞ TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:27 ONAYLANDI
156 237-06-06-0004 9319 KEREM EKİN TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:27 ONAYLANDI
157 237-06-06-0006 9316 ÖMER FARUK PEKİNER TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:27 ONAYLANDI
158 237-06-06-0008 9317 KEMAL ERGİN ÜSTÜNOĞLU TED ANKARA KOLEJLİLER SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 13:27 ONAYLANDI
159 26-34-08-1797 1 RAİKA NEV ÜNER İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
160 29-34-11-0363 4 BARTU ÖNAL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
161 26-34-08-1723 8 EMİR ALİ TULPAR İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
162 26-34-08-1740 125 KEREM ÇİFTER İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
163 26-34-08-1802 7 BORA AKIN İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
164 26-34-08-1803 5 DORUK ÇELİKEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
165 26-34-08-1799 6178 UZAY AKBAŞ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
166 26-34-08-1796 2 MELİS ÖZTÜRK İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:03 ONAYLANDI
167 26-34-08-1653 122 MEHMET ERKUT BUDAK İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
168 26-34-08-1629 308 EKİN DERİNDERE İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
169 26-34-08-1486 124 ECE ÇALDAĞ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
170 26-34-08-1515 126 CAN ÜÇSEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
171 26-34-08-1516 121 KAYA OSMAN ÜNER İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
172 26-34-08-1520 3 EMİL ÖCAL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
173 26-34-08-1521 127 OSMAN REŞAT KOZİKOĞLU İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
174 26-34-08-1511 123 SEZER EGE TEZEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 22.10.2022 14:10 ONAYLANDI
175 99-48-16-0227 8009 MEHMET MİTHAT DENER TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
176 99-48-16-0165 8003 TOPRAK ACUN ŞENOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
177 99-48-16-0197 1896 UZAY GÖKYILDIZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
178 99-48-16-0202 8011 DAĞHAN HANEY TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
179 99-48-16-0207 8005 SÜZAN YAPRAK ŞENOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
180 99-48-16-0195 8008 TUNA ALP POMAKOĞLU TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
181 99-48-16-0219 8002 EMİR KUZEY POYRAZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:27 ONAYLANDI
182 99-48-16-0224 1897 EREN BERKOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
183 99-48-16-0222 1899 MERCAN SAYLAM TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
184 99-48-16-0215 8007 REŞAT EMİR UZUN TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
185 99-48-16-0213 1900 POYRAZ KARTAL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
186 99-48-16-0214 1895 NUSRET ATALAY TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
187 99-48-16-0182 8001 RÜZGAR CENGİZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 23.10.2022 10:30 ONAYLANDI
188 10-10-03-0068 111 MEHMET BARAN AKIN BURHANİYE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 23.10.2022 11:22 ONAYLANDI
189 10-10-03-0082 805 BERKE ÖNER BURHANİYE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 23.10.2022 11:22 ONAYLANDI
190 03-06-01-0407 4003 MURAT DORUK YAMAN ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 23.10.2022 23:59 ONAYLANDI
191 03-06-01-0372 3111 ALP KÖPRÜBAŞI ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 23.10.2022 23:59 ONAYLANDI
192 03-06-01-0328 2265 CAN KILIÇ ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 00:01 ONAYLANDI
193 03-06-01-0409 6002 SARP DENİZ KUNDURACI ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 00:01 ONAYLANDI
194 03-06-01-0377 6004 BERSİS BURAK ABAT ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 00:01 ONAYLANDI
195 52-48-03-0412 7774 MİNA ACAR ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
196 52-48-03-0401 7178 İREM ŞAHİN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
197 52-48-03-0400 7177 MAYA DİLEK ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
198 52-48-03-0152 1903 DERİN DEĞİŞEN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
199 51-48-02-0192 7176 ERİN LEVENT TOSYALI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
200 52-48-03-0402 7179 DİDEM ŞAHİN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
201 52-48-03-0103 7174 MEHMET SARP BALTA ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
202 52-48-03-0070 181 MEHMET ONUR DIRKALI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
203 52-48-03-0216 87 DENİZ BASMACIOĞLU ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
204 52-48-03-0217 88 ELA VURAL ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
205 52-48-03-0256 7779 DEMİR VASİLİY GOGULAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
206 52-48-03-0276 86 BİLGE NEHİR ATLIĞ ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
207 52-48-03-0243 7776 AREN CAN TAŞKIRAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
208 52-48-03-0244 7777 LENA ERTÜRK ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:53 ONAYLANDI
209 52-48-03-0245 7778 MEHMET DEMİR İZLER ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
210 52-48-03-0239 174 MERCAN DALGACI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
211 52-48-03-0242 7772 YİĞİT HALİL SARIÇAKIR ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
212 52-48-03-0275 7771 MERT CUMHUR USLU ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
213 52-48-03-0248 183 DENİZ MEY KÖYLÜOĞLU ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
214 52-48-03-0250 175 DENİZ EMRE ALP ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
215 52-48-03-0253 173 ALİÇO DALGAYARAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
216 52-48-03-0257 26 DURU KARABUĞ ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
217 52-48-03-0258 34 POYRAZ KARABUĞ ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
218 52-48-03-0414 182 EYMEN AKKARTAL ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
219 52-48-03-0255 7775 CAN PARS TAPKAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
220 52-48-03-0427 176 ALYA GÖKÇEBELEN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
221 52-48-03-0416 179 ERSEN EMİROĞLU ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 14:03 ONAYLANDI
222 198-07-06-0049 2628 KIVANÇ IŞIK AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
223 198-07-06-0053 2626 DURU DAŞKAYA AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
224 198-07-06-0098 2629 TUNA DİZLEK AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
225 198-07-06-0058 2627 GAZİ SARP KALE AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
226 198-07-06-0059 2632 ORHAN BORA KALE AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
227 198-07-06-0074 2648 AXEL RÜZGAR TİBET AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
228 198-07-06-0102 2623 AKIN TÜREL AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:07 ONAYLANDI
229 198-07-06-0078 2644 TOPRAK ALAZ ÇELİM AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:10 ONAYLANDI
230 198-07-06-0072 2646 SURAL SUR AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:10 ONAYLANDI
231 198-07-06-0023 2622 HALİM ARAS SEREN AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:10 ONAYLANDI
232 198-07-06-0037 2624 MEHMET GÖKMEN HERGÜL AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:10 ONAYLANDI
233 198-07-06-0092 2645 BELİZ ABAK AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 18:10 ONAYLANDI
234 40-35-10-0569 11 RÜZGAR KOÇ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:52 ONAYLANDI
235 40-35-10-0509 8 MERT ŞAMLI KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:52 ONAYLANDI
236 40-35-10-0510 1 KARAHAN ŞAMLI KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:58 ONAYLANDI
237 40-35-10-0541 4 ÖZER ÖZ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:58 ONAYLANDI
238 33-35-03-0303 5 KAYA DÜNDAR KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:58 ONAYLANDI
239 40-35-10-0552 3 CANSEL ATAMER KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:58 ONAYLANDI
240 40-35-10-0543 2 DORA ÇONKA KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 12:58 ONAYLANDI
241 18-32-01-0092 10 AFRA ÖZTEKİN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 13:28 ONAYLANDI
242 55-48-06-0375 1050 NİLDA BALCI GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 13:58 ONAYLANDI
243 18-32-01-0132 104 YAVUZ UZUN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
244 18-32-01-0133 1648 MEHMET ÖZTEKİN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
245 18-32-01-0136 11 MEVLÜT ŞENOL EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
246 18-32-01-0140 12 RÜZGAR ŞAHAN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
247 18-32-01-0142 1649 KEMAL KAAN BAHÇEVAN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
248 18-32-01-0131 13 BUĞRA ÇETİN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
249 18-32-01-0144 322 ESLEM ÇETİN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
250 18-32-01-0145 1677 KUMSAL ŞAHAN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
251 18-32-01-0146 321 DERYA CEREN KILIÇOĞLU EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:06 ONAYLANDI
252 55-48-06-0382 2502 BELİNAY ÖZDEMİR GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
253 55-48-06-0318 1051 GÜRAY KORKMAZ GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
254 55-48-06-0386 1058 MELTEM SERAP AYBERS GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
255 55-48-06-0408 2501 MENGÜ BARS LEVENT GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
256 55-48-06-0252 1052 YAĞMUR KARABULUT GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
257 55-48-06-0374 1056 RÜZGAR DENİZ GÜNDÜZ GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
258 242-48-35-0001 1473 MİNA SU ERGEZEN MARTI MARİNA SU ALTI SU ÜSTÜ SPOR.YAT. 25.10.2022 16:08 ONAYLANDI
259 242-48-35-0002 1472 MEHMET ALP ÖZCAN MARTI MARİNA SU ALTI SU ÜSTÜ SPOR.YAT. 25.10.2022 16:08 ONAYLANDI
260 242-48-35-0004 1471 AHMET EMİR BÜBER MARTI MARİNA SU ALTI SU ÜSTÜ SPOR.YAT. 25.10.2022 16:08 ONAYLANDI
261 104-41-08-0075 2082 KAAN EMİR BİLİCİ BAYRAMOĞLU YELKEN VE SU SPR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 06:05 ONAYLANDI
262 162-34-29-0100 857 MİNA NİL YAMANTÜRK PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 26.10.2022 10:47 ONAYLANDI
263 162-34-29-0115 17 ÖMER ERCAN ULUSAL PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 26.10.2022 10:47 ONAYLANDI
264 162-34-29-0111 855 DENİZ ALİ YILDIZ PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 26.10.2022 10:49 ONAYLANDI
265 162-34-29-0122 858 DEMİR ŞERANOĞLU PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 26.10.2022 10:49 ONAYLANDI
266 199-34-37-0031 8056 MAYA UTLU ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 13:14 ONAYLANDI
267 199-34-37-0032 8058 MİRA UTLU ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 13:14 ONAYLANDI
268 199-34-37-0033 8057 SARP TÜRKMEN ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 13:14 ONAYLANDI
269 199-34-37-0023 3535 ALİ KAAN ŞEKER ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 13:14 ONAYLANDI
270 190-33-04-0102 3340 SAMİ DEMİR USLUKUL MERSİN ROTA YLK VE SU SPORLARI KLB DER 26.10.2022 14:25 ONAYLANDI
271 37-35-07-0301 3550 ALP ÇINAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
272 37-35-07-0273 1282 DENİZ DİNDAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
273 37-35-07-0302 3507 İSMAİL RÜZGAR GÖNEN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
274 37-35-07-0264 1283 BARAY BİLAL A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
275 37-35-07-0300 1294 ASYA TAŞ A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
276 37-35-07-0274 1284 ERKİN EFE ÇAM A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:53 ONAYLANDI
277 23-34-05-0834 1291 EGE DAİ A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:56 ONAYLANDI
278 37-35-07-0287 1290 DEFNE CAN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:56 ONAYLANDI
279 37-35-07-0285 1295 MAVİ DENİZ ÇERKEŞOĞLU A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:56 ONAYLANDI
280 37-35-07-0317 1287 NEHİR UYGUR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:56 ONAYLANDI
281 37-35-07-0304 1286 IŞIK SELEN GÖNEN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:56 ONAYLANDI
282 190-33-04-0103 3346 YAĞMUR SELAĞZI MERSİN ROTA YLK VE SU SPORLARI KLB DER 26.10.2022 17:50 ONAYLANDI
283 190-33-04-0038 3348 MEHMET EFE TÜRER MERSİN ROTA YLK VE SU SPORLARI KLB DER 26.10.2022 17:50 ONAYLANDI
284 130-48-22-0226 1440 CENGİZ EREN GÜVENÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
285 130-48-22-0183 1452 ÇINAR ÖZDEMİR YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
286 211-48-28-0074 1470 TAN GÜNEÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
287 130-48-22-0127 1400 DERİN BARTAN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
288 130-48-22-0108 1401 ARİELA RUDKOVSKAYA YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
289 236-48-32-0004 1220 ÇINAR KÜRŞAT YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
290 130-48-22-0155 1461 ZEYNEP ALPARTUN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
291 130-48-22-0100 1458 SAMİ DENİZ KORKMAZ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
292 130-48-22-0133 1450 ZEYNEP ÖZER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:33 ONAYLANDI
293 130-48-22-0149 1456 YAMAN ALİ KORKMAZ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:37 ONAYLANDI
294 130-48-22-0137 1464 ASAF KAAN GÜVENÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:37 ONAYLANDI
295 130-48-22-0192 1451 DERİN TÜZEL YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:37 ONAYLANDI
296 130-48-22-0164 1455 ÖMER YAĞIZ ÇANKAYA YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 26.10.2022 20:37 ONAYLANDI
297 130-48-22-0247 1448 DERİN KARAGÖZOĞLU HALİKARNAS YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 20:39 ONAYLANDI
298 130-48-22-0246 1460 ALİ KANTARCIOĞLU BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 20:44 ONAYLANDI
299 137-16-06-0047 7063 TUĞRUL EFE TANER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
300 137-16-06-0048 7064 ŞAN GÜRDİL BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
301 137-16-06-0043 7066 DAMLA TURAN BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
302 137-16-06-0044 7065 ALİ BENER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
303 137-16-06-0045 7068 EGE İLCEBAY BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
304 137-16-06-0041 7056 UZAY ALTINBİLEK BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
305 137-16-06-0042 7067 DEMİR BESEN BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
306 137-16-06-0040 7055 UTKU CEBECİ BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:08 BEKLEMEDE
307 137-16-06-0046 7054 BORA TEZER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 10:10 BEKLEMEDE
308 127-16-05-0079 7059 SEÇİL SERRA ŞALLI BURGAZ YELKEN KULÜBÜ SU SPORLARI DERNEĞİ 27.10.2022 10:11 BEKLEMEDE
309 127-16-05-0080 7060 SARE ERDEMİR BURGAZ YELKEN KULÜBÜ SU SPORLARI DERNEĞİ 27.10.2022 10:11 BEKLEMEDE
310 222-35-49-0023 133 PARS KEMAL ERBAŞ ÇEŞME BATI YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 11:34 ONAYLANDI
311 222-35-49-0024 9303 DEFNE EGE ERBAŞ ÇEŞME BATI YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 11:34 ONAYLANDI
312 222-35-49-0017 1188 SELİM BAYDAR ÇEŞME BATI YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 11:34 ONAYLANDI
313 222-35-49-0025 9304 ELA ALAK ÇEŞME BATI YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 11:34 ONAYLANDI
314 222-35-49-0015 9307 AZUR EGE TOLUNAY ÇEŞME BATI YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 11:34 ONAYLANDI
315 23-34-05-0818 3033 ÖMER ÇELEPÖVEN İSTANBUL FERDİ 27.10.2022 11:36 ONAYLANDI
316 24-34-06-0285 1773 ALİZE DURU BİRİNKULU İSTANBUL FERDİ 27.10.2022 11:36 ONAYLANDI
317 23-34-05-0827 1908 KUZEY VAROL İSTANBUL FERDİ 27.10.2022 11:36 ONAYLANDI
318 61-57-01-0155 79 OSMAN GÜNEY KESEROĞLU SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:13 ONAYLANDI
319 61-57-01-0138 84 DURU EKMEKÇİ SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:13 ONAYLANDI
320 61-57-01-0185 81 YILMAZ NOYAN USTAOĞLU SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:15 ONAYLANDI
321 61-57-01-0189 80 MEHMET URAS KAYMAKKAVAK SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:15 ONAYLANDI
322 61-57-01-0192 83 ZEYNEP ÖZTÜRK SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:15 ONAYLANDI
323 61-57-01-0195 401 EYLÜL BAL SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 27.10.2022 12:15 ONAYLANDI
324 49-33-01-0106 xxxx SİDELYA ATASAKUN MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 27.10.2022 12:56 ONAYLANDI
325 49-33-01-0097 xxxx KİBELE CANSU YOLOĞLU MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 27.10.2022 12:56 ONAYLANDI
326 35-35-05-0124 874 HASAN KARAORMAN FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:26 ONAYLANDI
327 35-35-05-0129 880 İKLİM ÖZÇELİK FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:26 ONAYLANDI
328 35-35-05-0121 887 DENİZ ERASLAN FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:26 ONAYLANDI
329 35-35-05-0132 864 TAHA AKTAŞ FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
330 35-35-05-0137 863 AYTUĞ METE ORBAY FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
331 35-35-05-0128 862 MEVSİM ÖZÇELİK FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
332 35-35-05-0138 861 DENİZ ÇIĞŞAR FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
333 35-35-05-0143 865 NİL TİRYAKİ FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
334 35-35-05-0144 866 ADA APAYDIN FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
335 35-35-05-0145 867 ERSİN ÇINAR OĞUZTAŞ FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
336 35-35-05-0146 869 GÖKSU CİNGİ FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
337 35-35-05-0150 868 ARDA KOCAKURT FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 13:38 ONAYLANDI
338 29-34-11-0324 262 ALAZ ELİGÜR MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
339 29-34-11-0326 263 YİĞİT GÜLAY MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
340 29-34-11-0375 766 ALİ ARAS MURATOĞLU MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
341 08-10-01-0122 216 NAZ SARP MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
342 29-34-11-0293 1754 KAYA ERAYDIN MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
343 29-34-11-0300 1751 METE EROL MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
344 29-34-11-0320 772 NAZ TULUMCU MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
345 29-34-11-0317 220 ERCÜMENT ASİLKAN ÖĞÜT MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
346 29-34-11-0284 258 POYRAZ BELGEN MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
347 29-34-11-0266 1753 MEHMET AKBAŞ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:22 ONAYLANDI
348 29-34-11-0384 259 DENİZ ERDÖNMEZ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:27 ONAYLANDI
349 29-34-11-0444 1755 ZEHRA NUR ESENKAYA MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:27 ONAYLANDI
350 29-34-11-0421 221 MAYA KARABAT MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:27 ONAYLANDI
351 29-34-11-0441 771 BOZOK BALCI MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 14:27 ONAYLANDI
352 45-41-04-0173 471 DEMİR ÖZBAL İZMİT YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 27.10.2022 14:54 ONAYLANDI
353 45-41-04-0238 59 KEREM BAYHAN İZMİT YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 27.10.2022 14:55 BEKLEMEDE
354 45-41-04-0240 55 EDİZ TAYYAR İZMİT YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 27.10.2022 14:55 BEKLEMEDE
355 24-34-06-0277 1775 DORA AYÇA GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
356 24-34-06-0279 2521 EMİR TOMBULOĞLU GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
357 24-34-06-0250 572 EREN KAAN ERENDEMİR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
358 24-34-06-0251 159 GÜNER SÜMER GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
359 24-34-06-0258 2519 EYMEN PEHLİVAN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
360 24-34-06-0229 1777 ELİF TERECE GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:11 ONAYLANDI
361 24-34-06-0262 2527 LALE ŞİRİN GOÇA GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
362 24-34-06-0214 2518 CAN ERDEN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
363 24-34-06-0215 2520 AKIN HAMMAŞ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
364 24-34-06-0197 1779 DENİZ SÜVARİ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
365 24-34-06-0199 571 IRMAK SÜVARİ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
366 24-34-06-0202 575 CAN MATİAS GEÇER GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
367 24-34-06-0189 1776 ALİ POYRAZ ÖZDEMİR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
368 24-34-06-0263 156 FARUK TİMUR GOÇA GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
369 24-34-06-0239 1774 MİNA DÜNDAR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.10.2022 10:16 ONAYLANDI
370 43-41-13-0029 TUR 1223 BERİL KAYA DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 28.10.2022 10:47 ONAYLANDI
371 43-41-13-0035 TUR 1224 ÖMER ÖZDENKAYA DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 28.10.2022 10:47 ONAYLANDI
372 43-41-13-0037 TUR 671 BAHAR TUNA YALÇIN DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 28.10.2022 10:47 ONAYLANDI
373 43-41-13-0036 TUR 2615 ALP BATU KARAKOL DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 28.10.2022 10:47 ONAYLANDI
374 188-41-14-0007 TUR 1226 EGE KÜPÇÜ İZMİT YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 10:50 ONAYLANDI
375 33-35-03-0184 144 DENİZ ALAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:36 ONAYLANDI
376 33-35-03-0172 149 PARS ÇUBUKÇU ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:36 ONAYLANDI
377 33-35-03-0188 148 MERT ÇAKMAK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
378 33-35-03-0198 140 İSKENDER SARYAL ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
379 33-35-03-0241 697 ALP İLHAN SİNCER ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
380 33-35-03-0287 930 MUHSİNEFE DİKMEN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
381 33-35-03-0251 142 ZEYNEP DİLBER ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
382 33-35-03-0256 698 NAİMA BAL AYRAL ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
383 33-35-03-0294 141 ERİM ETHAN FORTUNE BRAMLY ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
384 33-35-03-0268 696 LEO ALP MURPHY ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
385 33-35-03-0269 703 CHİARA ELA ALİBERTİ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
386 33-35-03-0277 699 BORA YEŞİLDERYA ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
387 33-35-03-0271 700 DEMİR KAHRAMAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
388 33-35-03-0272 143 ASYA MİRA YAPAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
389 33-35-03-0273 708 ALP SARUHANLI ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
390 33-35-03-0286 707 ELA TUĞCU ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
391 33-35-03-0289 706 TİBET OTUZLU ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
392 33-35-03-0283 48 ATAN ÇALIK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 28.10.2022 15:49 ONAYLANDI
393 197-34-36-0060 85 LİNA YORULMAZ TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:07 ONAYLANDI
394 197-34-36-0044 2111 UMUR ATA ÖZOĞUL TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:07 ONAYLANDI
395 197-34-36-0040 7024 ELİF ÇAVUŞLAR TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:07 ONAYLANDI
396 197-34-36-0041 7028 DİLAY TEKŞAN TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:10 ONAYLANDI
397 197-34-36-0002 7025 AYŞE BAŞAK TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:10 ONAYLANDI
398 197-34-36-0013 88 BULUT BAŞARAN TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:10 ONAYLANDI
399 197-34-36-0059 7027 YAVUZ ÇINAR ÇELİK TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:10 ONAYLANDI
400 197-34-36-0062 7021 EMRE ŞAHİN TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.10.2022 20:10 ONAYLANDI
401 117-48-19-0131 1596 AYHAN ŞİMŞEK GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.10.2022 11:49 ONAYLANDI
402 117-48-19-0130 1592 İSMET YÜKSEL GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.10.2022 11:49 ONAYLANDI
403 117-48-19-0132 3600 SEMİH KALAYCI GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.10.2022 11:49 ONAYLANDI
404 117-48-19-0080 3580 İSMAİL SEVGEN GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.10.2022 11:49 ONAYLANDI
405 117-48-19-0080 3580 İSMAİL SEVGEN GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.10.2022 16:03 BEKLEMEDE
406 41-35-11-0038 1192 POYRAZ ÇALIŞKAN İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:50 ONAYLANDI
407 41-35-11-0063 1181 SELİM SAYIN İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:50 ONAYLANDI
408 41-35-11-0064 1185 ARDA ÇOLAKOĞULLARI İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:54 ONAYLANDI
409 41-35-11-0065 1186 ÜLGEN ÖNER İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:54 ONAYLANDI
410 41-35-11-0071 1188 ALİ SARP ÖNOĞLU İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:54 ONAYLANDI
411 41-35-11-0044 1199 MUZAFFER GÖKÇE İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:54 ONAYLANDI
412 41-35-11-0072 1191 ÇINAR KIRGÖZ İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 31.10.2022 12:54 ONAYLANDI
413 238-35-53-0013 1512 DÜNYA ÖZÇELİK ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 01.11.2022 12:49 BEKLEMEDE
414 36-35-06-1935 1091 NOYAN MESUT BİLEK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
415 36-35-06-1936 1090 POYRAZ MUZAFFER BİLEK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
416 36-35-06-1939 1406 GÜZ KARADENİZ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
417 36-35-06-1940 1095 SİMAY CANAKAY GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
418 36-35-06-1951 1092 AHMET EFE ELBİRLİK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
419 36-35-06-1947 1089 EGE EKİN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
420 41-35-11-0074 1083 TUNA İSPİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
421 36-35-06-0249 1085 YUNUS EFE DOĞAN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
422 36-35-06-0250 1084 AHMET EREN ÜÇER GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
423 36-35-06-1925 1081 AHMET BORA YENİGÜN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
424 36-35-06-0077 1925 DEFNE ISABEL RAMIREZ ZAMBRANO GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:01 ONAYLANDI
425 36-35-06-1970 1099 MERCAN İSPİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
426 36-35-06-1950 1093 EMİN CESUR ÇOPUL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
427 36-35-06-1956 1098 RODOS BARAN GİRİTLİ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
428 36-35-06-1993 9009 CEM TEKİN ÖZDEMİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
429 36-35-06-1972 9012 ALİ SİNAN ŞENTÜRK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
430 36-35-06-1973 9011 DURU ÖZGÖNÜL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
431 36-35-06-1980 9010 ALPAY ÖZÇETİN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
432 36-35-06-1968 9006 CAN ERSAN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
433 36-35-06-1971 9013 METE ÇELİKKOL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
434 36-35-06-1979 9016 EKİN HACIM GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
435 36-35-06-1957 1097 SELİM ÖZİZMİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 05.11.2022 11:04 ONAYLANDI
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 23-34-05-0715 3265 LARA NALBANTOĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 15:13 ONAYLANDI
2 23-34-05-0382 3266 ALPER BORU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 15:13 ONAYLANDI
3 23-34-05-768 3266 MEDİNE HAVVA TATLICAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 15:13 ONAYLANDI
4 23-34-05-0490 3264 CAN ŞENÜNVER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 15:13 ONAYLANDI
5 23-34-05-0746 3264 AYDIN BARLAS FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 14.10.2022 15:13 ONAYLANDI
6 23-34-05-0544 56494 SİNAN ÇAÇUR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
7 23-34-05-0546 57071 ZEYNEP ÇAÇUR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
8 23-34-05-0488 56993 DİLAY BALABAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
9 23-34-05-0536 56494 SELİM USLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
10 23-34-05-0606 56949 ELİF KAYACIK FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
11 23-34-05-0619 56949 ECE AKSOY FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
12 23-34-05-0560 57071 ZEYNEP ELA KÖY FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
13 23-34-05-0468 56995 DERİN ACAL FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
14 23-34-05-0486 56995 NEHİR GÜZELTUNA FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 13:38 ONAYLANDI
15 23-34-05-0499 89 TOPRAK ŞENGÜLLER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 14:10 ONAYLANDI
16 23-34-05-0493 19 DENİZ ÇINAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 14:10 ONAYLANDI
17 23-34-05-0495 19 SİMAY ASLAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 14:10 ONAYLANDI
18 23-34-05-0756 1 METE SALTIK FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.10.2022 14:10 ONAYLANDI
19 26-34-08-1865 55850 IŞIK DENİZKURT İSTANBUL FERDİ 18.10.2022 19:52 ONAYLANDI
20 23-34-05-0817 56993 LÜTFİ ÇELEPÖVEN İSTANBUL FERDİ 18.10.2022 19:52 ONAYLANDI
21 97-17-06-0158 54254 KAYRA DOĞAN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
22 97-17-06-0180 54254 MUHAMMET ALPEREN MEŞE İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
23 97-17-06-0223 57166 ELİF SAYIL İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
24 97-17-06-0097 57266 VESİLE ZÜLAL TÜRKOĞLU İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
25 97-17-06-0110 57266 ASEL IRMAK FIÇICIOĞLU İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
26 97-17-06-0155 57166 MEHMET DALKILIÇ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
27 97-17-06-0135 54257 KUZEY CEBECİ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
28 97-17-06-0143 54257 UĞUR ŞİRİN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.10.2022 13:00 ONAYLANDI
29 63-59-01-0307 5424 GURUR ERSÖZ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 26.10.2022 15:46 ONAYLANDI
30 37-35-07-0223 54241 CEM GÖZEK A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:50 ONAYLANDI
31 37-35-07-0173 5424 YAĞMUR SİVRİKAYA A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:50 ONAYLANDI
32 37-35-07-0178 54241 ALP NAMDAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:50 ONAYLANDI
33 37-35-07-0060 ITA56181 KAAN PARLAS A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:50 ONAYLANDI
34 37-35-07-0061 ITA56181 RASİM YAŞAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 15:50 ONAYLANDI
35 23-34-05-0822 89 EKİN SU GÖKKURT TEKİRDAĞ FERDİ 28.10.2022 18:48 ONAYLANDI
36 23-34-05-0823 1 ÖZLEM IRMAK TOMAK İSTANBUL FERDİ 03.11.2022 14:14 ONAYLANDI
37 26-34-08-1844 55850 ELA NAZ BAYIK İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 04.11.2022 10:42 ONAYLANDI
38 26-34-08-1734 54249 DORUK EFE NALBANTOĞLU İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 04.11.2022 10:42 ONAYLANDI
39 26-34-08-1635 54249 LİLA AKÇOR İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 04.11.2022 10:42 ONAYLANDI
40 29-34-11-0475 25 BATU ÖZONUR İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 07.11.2022 11:20 ONAYLANDI
41 26-34-08-1858 25 BESTE YABANOĞLU İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 07.11.2022 11:20 ONAYLANDI
42 F-35-0985 51925 KUMSAL ULAŞ İZMİR FERDİ 07.11.2022 11:26 ONAYLANDI
43 F-35-0973 5 ATAKAN AKYAZI İZMİR FERDİ 07.11.2022 11:26 ONAYLANDI
44 F-35-0563 5 SUDE AKYAZI İZMİR FERDİ 07.11.2022 11:26 ONAYLANDI
45 23-34-05-0831 TUR3265 GÖRKEM ARDA KOÇAK İSTANBUL FERDİ 07.11.2022 14:05 ONAYLANDI
46 24-34-06-0221 57054 NAZLI ERDEN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:29 ONAYLANDI
47 24-34-06-0173 54792 EGE ERDEMLİ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:29 ONAYLANDI
48 24-34-06-0220 57054 AYDA TEKİN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:29 ONAYLANDI
49 24-34-06-0218 54792 EFE ÖZGENÇ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:29 ONAYLANDI
50 24-34-06-0078 7 DEFNE DANİŞMEND GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:30 ONAYLANDI
51 24-34-06-0244 7 EFE TULÇALI GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 13:30 ONAYLANDI
52 36-35-06-1929 51925 ALİ BEREN ADAMCİL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 16:02 ONAYLANDI
53 36-35-06-0053 57053 KUZEY KUMLALI GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 16:02 ONAYLANDI
54 36-35-06-1960 57053 FİRDEVS YEĞİN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 09.11.2022 16:02 ONAYLANDI
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 F-48-0217 F-48-0217 ARMAĞAN ERSOLAK MUĞLA FERDİ 08.10.2022 11:58 ONAYLANDI
2 23-34-05-0775 tur2 SEZAİ BORA KÜTÜK FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 13.10.2022 12:15 ONAYLANDI
3 23-34-05-0812 tur 1 DERİN ATAKAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 13.10.2022 12:15 ONAYLANDI
4 F-35-0896 01 PERİ MİNA METE İZMİR FERDİ 13.10.2022 12:41 ONAYLANDI
5 F-35-0668 TURSB13 SARP CAN BİLGİLİ İZMİR FERDİ 13.10.2022 12:41 ONAYLANDI
6 F-35-0667 TURBD07 BARIŞ DENİZER İZMİR FERDİ 13.10.2022 12:41 ONAYLANDI
7 F-34-3410 22fksrvııılı-2118-55607 lı UTKU GERMEYAN İSTANBUL FERDİ 24.10.2022 13:02 ONAYLANDI
8 F-48-0496 06-44-008499 EJDER GİNYOL ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 26.10.2022 17:06 ONAYLANDI
9 180-34-32-0008 TURDS11 DERİN DENİZ SORGUÇ (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
10 F-48-0507 TURDB10 DERİN CEM BABA (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
11 180-34-32-0013 12 POYRAZ AKSAKAL (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
12 F-35-1011 18 DEREN ÖZ (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
13 180-34-32-0015 16 DENİZ ÇOBAN (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
14 180-34-32-0016 17 ALEV NUR TAŞKENT (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
15 F-34-3503 14 MARK İLAN GOLDENBERG (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
16 180-34-32-0020 15 CHRISTIAN HÜGEL (AKUT) ARAMA KURTARMA SPOR KLB. 28.10.2022 20:37 ONAYLANDI
17 223-35-50-0025 1 KAAN ÖZSAN GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 04.11.2022 18:45 ONAYLANDI
18 XX MARTYNA DAKOWİCZ 14.12.2022 10:53 ONAYLANDI
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 F-01-0017 TUR482 ALİ MARKUS BEKİŞOĞLU ADANA FERDİ 06.10.2022 16:23 ONAYLANDI
2 F-34-3325 9118 HUGO CAN GODFROID İSTANBUL FERDİ 11.10.2022 22:16 ONAYLANDI
3 F-34-3324 826 ALP KAYA AKDAĞ İSTANBUL FERDİ 11.10.2022 22:16 ONAYLANDI
4 F-34-3317 2411 ECE LİNA OZUT İSTANBUL FERDİ 11.10.2022 22:16 ONAYLANDI
5 97-17-06-0121 577 MERVE VATAN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 13:05 ONAYLANDI
6 97-17-06-0141 590 BURAK ALP AKYILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 13:07 ONAYLANDI
7 97-17-06-0165 713 DELFİN ADA CANPOLAT İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 13:07 ONAYLANDI
8 97-17-06-0167 2402 YAREN CEYLİN KÜÇÜK İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 13:09 ONAYLANDI
9 97-17-06-0122 580 SEZER TUĞÇE AKYILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 12.10.2022 13:09 ONAYLANDI
10 36-35-06-2022 1206 DEFNE SİMAY BAŞDAĞ İZMİR FERDİ 12.10.2022 17:49 ONAYLANDI
11 F-35-0795 9696 ÇINLA SADBERK ARSLAN İZMİR FERDİ 12.10.2022 17:49 ONAYLANDI
12 F-35-0911 1038 EGE YANIK İZMİR FERDİ 12.10.2022 17:49 ONAYLANDI
13 205-35-43-0122 2510 DEFNE EĞRİLMEZ İZMİR FERDİ 12.10.2022 17:49 ONAYLANDI
14 23-34-05-0774 1 DİLARA URALP PALOMBO FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 13.10.2022 12:16 ONAYLANDI
15 23-34-05-0773 tur1 ONUR CAVİT BİRİZ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 13.10.2022 12:16 ONAYLANDI
16 23-34-05-0765 tur2 OZAN TÜRKER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 13.10.2022 12:16 ONAYLANDI
17 149-35-27-0016 TUR571 ELİF ERCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
18 149-35-27-0032 TUR5727 İBRAHİM ALİ DÖNMEZ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
19 149-35-27-0058 TUR3004 BURAK ORHAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
20 149-35-27-0054 TUR1008 KAAN ERDOĞAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
21 149-35-27-0077 TUR476 TALHA NASUH ÜNER ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
22 149-35-27-0084 TUR855 CAN ESKİNAZİ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
23 149-35-27-0082 TUR8001 ELA IRMAK ÖZCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
24 149-35-27-0087 TUR856 KUZEY ZİYAL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
25 149-35-27-0092 TUR2201 DAMLA KURTDEMİR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
26 149-35-27-0095 TUR585 ÇINAR TUNCAR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
27 149-35-27-0100 TUR3313 YAMAN ÖZKAYAGAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
28 149-35-27-0113 TUR1405 ALİ DEMİRCİ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
29 149-35-27-0117 TUR1414 SARP EFE ŞİMŞEK ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 17.10.2022 21:09 ONAYLANDI
30 149-35-27-0063 TUR715 TAN TANDOĞAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:52 ONAYLANDI
31 149-35-27-0031 TUR157 MERT KAÇAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:52 ONAYLANDI
32 149-35-27-0064 TUR2093 LUİS FERDİNAND ÖNDER GÖKTEPE ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:55 ONAYLANDI
33 205-35-43-0001 2004 DORA DERİNLER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:28 ONAYLANDI
34 205-35-43-0076 1453 HALUK EREN BAŞAR EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:28 ONAYLANDI
35 205-35-43-0018 378 ALEXANDRA LUISA SCHMIDT EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
36 205-35-43-0024 383 DUYGU NAZ BOZKAYA EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
37 205-35-43-0087 403 ALİ KAAN KARATAŞ EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
38 205-35-43-0033 409 ERENCAN KOLBURAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
39 205-35-43-0040 6400 CAN SOMER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
40 205-35-43-0117 1818 ALPİN CAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
41 205-35-43-0115 1411 ALAZ İNELER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
42 205-35-43-0102 2015 EFE KAHRAMAN ÇELİKEL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
43 205-35-43-0112 2018 MEHMET ALİ ERDİL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:42 ONAYLANDI
44 205-35-43-0110 1803 SİNA ELAKDAR EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
45 205-35-43-0006 877 RON DANON EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
46 205-35-43-0032 375 DORA YİĞİTKANLI EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
47 205-35-43-0086 402 DEVRİM KARATAŞ EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
48 205-35-43-0034 2009 DORUK CAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
49 205-35-43-0008 3545 ALYA KAPLAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
50 205-35-43-0020 1309 CAN ÖZKAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
51 205-35-43-0021 1107 EMİR MERCANOĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
52 205-35-43-0120 222 ALYA NACAROĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 21.10.2022 11:49 ONAYLANDI
53 215-35-46-0009 6132 ÇINAR ŞAHİN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
54 215-35-46-0011 5835 RÜYA UĞURLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
55 215-35-46-0027 8769 DANİYAL RIZA ELİBOL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
56 215-35-46-0024 1812 ALİ KEMAL OKUMUŞOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
57 215-35-46-0020 4108 ADA TAN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
58 215-35-46-0025 3518 KUZEY ADIN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
59 215-35-46-0026 532 ÖYKÜ KESOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
60 215-35-46-0023 2008 ARTUN ŞENOL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:43 ONAYLANDI
61 215-35-46-0007 8787 DENİZHAN TUNÇ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:44 ONAYLANDI
62 215-35-46-0006 899 BUSE TUNÇ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 14:44 ONAYLANDI
63 215-35-46-0003 419 SİNAN TOZAR URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:51 ONAYLANDI
64 215-35-46-0019 3006 TOPRAK KÖSELE URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:51 ONAYLANDI
65 215-35-46-0022 3792 MAYA ERİN YURDAER URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:51 ONAYLANDI
66 215-35-46-0033 423 GİZEM IŞIKLI URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:51 ONAYLANDI
67 215-35-46-0014 420 DEMİR CİNDEMİR URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:53 ONAYLANDI
68 215-35-46-0005 2626 YAĞMUR GÜZEL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 19:53 ONAYLANDI
69 F-35-0902 1329 ECE MELİS BAŞ İZMİR FERDİ 25.10.2022 19:57 ONAYLANDI
70 F-35-0790 1075 NEHİR ÇAKMAK İZMİR FERDİ 25.10.2022 19:57 ONAYLANDI
71 150-34-26-0021 533 PERİHAN DAVISON BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 30.10.2022 13:27 BEKLEMEDE
72 150-34-26-0030 548 EGE TOPUZ BEYLİKDÜZÜ RÜZGAR SÖRFÜ SPOR KULÜBÜ DER. 30.10.2022 13:27 BEKLEMEDE
73 29-34-11-0360 613 DENİZ TAN KARAPEKMEZ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 31.10.2022 10:09 ONAYLANDI
74 29-34-11-0410 441 MASAL ÖZGÜVEN MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 31.10.2022 10:09 ONAYLANDI
75 29-34-11-0422 819 DEMİR ÖZBAŞ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 31.10.2022 10:10 ONAYLANDI
76 245-35-55-0007 439 AYBERK DENİZ PINAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:20 ONAYLANDI
77 245-35-55-0006 9062 MELDANUR ŞENER A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:21 ONAYLANDI
78 245-35-55-0003 2011 ECE GÜRGEN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:21 ONAYLANDI
79 245-35-55-0001 7909 DEMİR JOSHUA ALABALIK A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:24 ONAYLANDI
80 37-35-07-0276 1 DERİN AYGAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:24 ONAYLANDI
81 245-35-55-0008 1409 LİDYA LEYLA PINAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:24 ONAYLANDI
82 245-35-55-0004 2108 EREN OKAY A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:24 ONAYLANDI
83 37-35-07-0313 2 DENİZ DORUK YÖNDER A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:27 ONAYLANDI
84 245-35-55-0005 1 LAVİNYA SARIHANLIOĞLU A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:27 ONAYLANDI
85 245-35-55-0002 3 DENİZHAN YANARDAĞ A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 31.10.2022 18:27 ONAYLANDI
86 215-35-46-0031 5657 CAN DEMİRCİ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
87 215-35-46-0021 1508 NİSA ÜSTÜNDAĞ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
88 215-35-46-0008 2012 RANA HAFSA ARAPOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
89 215-35-46-0012 561 SARP ŞARLI URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
90 215-35-46-0004 1177 CAN BERAT GÜRBÜZ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
91 215-35-46-0032 422 TUNA TEKİN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
92 215-35-46-0029 564 EREN OK URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
93 215-35-46-0030 1922 AREL ERİM YURDAER URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 17:04 ONAYLANDI
94 130-48-22-0232 469 ALİ ESER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:49 ONAYLANDI
95 130-48-22-0161 471 TARIK SADIKOVIC PORTER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:49 ONAYLANDI
96 130-48-22-0142 7708 AHMET DENİZ DEMİREL YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:49 ONAYLANDI
97 130-48-22-0143 1226 CEREN İNECİ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:49 ONAYLANDI
98 130-48-22-0139 1122 KEREM DEMİR DEMİREL YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:53 ONAYLANDI
99 130-48-22-0214 1948 ERCÜMENT METE ERGİN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:53 ONAYLANDI
100 130-48-22-0216 481 ZEYNEP KOÇHAN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:53 ONAYLANDI
101 130-48-22-0199 463 UZAY MERMER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:53 ONAYLANDI
102 130-48-22-0157 7301 MERCAN YAZICI YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:55 ONAYLANDI
103 130-48-22-0243 1108 MİRA PALTALI YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 01.11.2022 17:55 ONAYLANDI
104 223-35-50-0001 2012 TOPRAK POYRAZ BOZACI GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 02.11.2022 12:22 ONAYLANDI
105 223-35-50-0014 1001 İDİL ÖZEL GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 02.11.2022 12:22 ONAYLANDI
106 223-35-50-0012 2102 ÖMER GENÇER GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 02.11.2022 12:24 ONAYLANDI
107 223-35-50-0002 5005 ALİ KEREM ERTAN GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 02.11.2022 12:25 ONAYLANDI
108 228-10-04-0023 1034 YANKI YÜKSEL CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:45 ONAYLANDI
109 228-10-04-0021 1039 TOPRAK DOĞAN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:47 ONAYLANDI
110 228-10-04-0010 1029 EŞREF JALE CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:47 ONAYLANDI
111 228-10-04-0011 1026 MERT TOYGAR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:47 ONAYLANDI
112 228-10-04-0018 1031 İLGİM ÇETİN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:49 ONAYLANDI
113 228-10-04-0001 1030 NURHAYAT GÜVEN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:49 ONAYLANDI
114 228-10-04-0002 1037 KARYA TEA BOĞOSYAN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:49 ONAYLANDI
115 228-10-04-0024 1036 ORHAN EMRE KANDEMİR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:49 ONAYLANDI
116 228-10-04-0035 1041 ELİF NAZ AKTAŞ CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 09.11.2022 14:49 ONAYLANDI
117 36-35-06-1987 3509 ADA ÖKTEM GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 16:56 ONAYLANDI
118 36-35-06-1982 2529 MELİS BAYRAM GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 16:56 ONAYLANDI
119 36-35-06-1983 2920 ELİF BAYRAM GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
120 36-35-06-1985 1101 DEFNE SERİM GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
121 36-35-06-1988 2206 MERT EFE AKAL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
122 36-35-06-1976 2028 GÜL GÖKSU GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
123 36-35-06-0289 1205 SUDE GERS GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
124 36-35-06-0290 1012 BERK BERKÜN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
125 36-35-06-0283 1105 ALİ ÖZTÜRE GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
126 36-35-06-0241 2207 SUDE BULDUK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:01 ONAYLANDI
127 36-35-06-0286 1305 ADAHAN TOPAL GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:06 ONAYLANDI
128 36-35-06-281 966 ALP SEYHAN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:06 ONAYLANDI
129 36-35-06-2005 2707 GÜNGÖR DORA AKYILDIZ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:06 ONAYLANDI
130 36-35-06-1984 1073 GİZEM ÇAKMAK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:06 ONAYLANDI
131 36-35-06-0217 9999 BATUHAN ARSLAN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:07 ONAYLANDI
132 36-35-06-0115 165 FULYA ÜNLÜ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:07 ONAYLANDI
133 36-35-06-0244 1 ERTUĞRUL İÇİNGİR GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:07 ONAYLANDI
134 36-35-06-0284 503 AYŞE ÖZTÜRE GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:08 ONAYLANDI
135 205-35-43-0023 3108 EGE VURALGİL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
136 205-35-43-0026 2706 ELA BASKAK EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
137 205-35-43-0038 3504 PARLA KABASAKAL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
138 205-35-43-0049 3520 ZEYNEP MAVİOĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
139 205-35-43-0054 1118 SU OKAY EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
140 205-35-43-0063 2809 DENİZ KESGİN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
141 205-35-43-0064 2703 AHMET ÖZKAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
142 205-35-43-0065 8336 LEON HAKİM EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
143 205-35-43-0068 1818 MEHMET KEREM AYDOĞAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
144 205-35-43-0069 4913 KAYA BASKAK EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
145 205-35-43-0100 2110 SEVİM ERTOK EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
146 205-35-43-0101 3512 DOĞA ÇOKER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
147 205-35-43-0103 2016 CEM MURAT ÇELİKEL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
148 205-35-43-0109 2709 TUNA KESTANE EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 14.11.2022 10:11 ONAYLANDI
149 08-10-01-0088 1025 KUZEY İLHAN ERASLAN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 10:36 ONAYLANDI
150 205-35-43-0123 551 KAYA ÖZEL İZMİR FERDİ 14.11.2022 11:56 ONAYLANDI
151 F-35-0888 5935 BERK AKÇAY İZMİR FERDİ 14.11.2022 11:56 ONAYLANDI
152 F-35-0885 3559 ARDA AKÇAY İZMİR FERDİ 14.11.2022 11:56 ONAYLANDI
153 F-35-0902 1329 ECE MELİS BAŞ İZMİR FERDİ 14.11.2022 11:56 ONAYLANDI
154 244-35-54-0003 TUR 1872 DALYA DEMİRÇAKAN İZMİR FERDİ 14.11.2022 11:56 ONAYLANDI
155 24-34-06-0164 8911 KERİM SAHİR GİRİTLİOĞLU GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:08 ONAYLANDI
156 24-34-06-0269 1826 ALİ BERK TUNÇER GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:08 ONAYLANDI
157 24-34-06-0240 838 MUSTAFA KEMAL AKALIN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:10 ONAYLANDI
158 24-34-06-0255 1209 DENİZ İYİBİLİR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:12 ONAYLANDI
159 24-34-06-0196 2616 DENİZ DEMİR BINAROĞLU GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:12 ONAYLANDI
160 24-34-06-0247 2525 VİKTORİA DERİN KAYA GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:19 ONAYLANDI
161 24-34-06-0268 1214 KAIHANG ASHILAN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:19 ONAYLANDI
162 24-34-06-0275 2405 DENİZ GÜLEY GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:21 ONAYLANDI
163 24-34-06-0271 3900 NİL ERDAMAR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.11.2022 12:21 ONAYLANDI
164 114-35-19-0146 xxxx RÜZGAR DENİZ YEGİN ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:14 ONAYLANDI
165 114-35-19-0137 xxxx TUNA PULAŞ ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:14 ONAYLANDI
166 114-35-19-0133 xxxx ARAS NART ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:14 ONAYLANDI
167 114-35-19-0139 xxxx EGE ÖZER ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:14 ONAYLANDI
168 114-35-19-0145 Xxxx DORUK ELAR ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:14 ONAYLANDI
169 114-35-19-0138 xxxx DORUK PULAŞ ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:17 ONAYLANDI
170 114-35-19-0135 Xxxx YANKI ATEŞ ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:17 ONAYLANDI
171 114-35-19-0140 xxxx DERİN CAN ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:17 ONAYLANDI
172 114-35-19-0134 xxxx MERT İLHAN GÜNEL ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 14.11.2022 15:19 ONAYLANDI
173 228-10-04-0005 1027 ÖZGÜR TOYGAR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 14.11.2022 15:55 ONAYLANDI
174 228-10-04-0032 1062 HALİL İBRAHİM YILMAZ CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 14.11.2022 15:55 ONAYLANDI
175 144-35-24-0031 992 BORA JOSEF YAZICI ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KLB DER 15.11.2022 16:59 ONAYLANDI
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 149-35-27-0031 TUR678 MERT KAÇAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
2 149-35-27-0032 TUR5727 İBRAHİM ALİ DÖNMEZ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
3 149-35-27-0037 TUR679 DENİZ YÜKSEL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
4 149-35-27-0054 TUR1008 KAAN ERDOĞAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
5 149-35-27-0058 TUR3004 BURAK ORHAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
6 149-35-27-0109 TUR1222 SARP PAKSOYLU ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
7 149-35-27-0063 TUR715 TAN TANDOĞAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
8 149-35-27-0079 TUR719 SİNEM ALPER ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
9 149-35-27-0081 TUR4008 DAVUT DORUKHAN YANIK ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
10 149-35-27-0082 TUR8001 ELA IRMAK ÖZCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
11 149-35-27-0087 TUR856 KUZEY ZİYAL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
12 149-35-27-0090 TUR2608 ÇAĞLA ANADOL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
13 149-35-27-0092 TUR2201 DAMLA KURTDEMİR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
14 149-35-27-0095 TUR585 ÇINAR TUNCAR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
15 149-35-27-0016 TUR571 ELİF ERCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
16 149-35-27-0084 TUR855 CAN ESKİNAZİ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
17 149-35-27-0100 TUR3313 YAMAN ÖZKAYAGAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
18 149-35-27-0108 TUR572 MAVİ RÜZGAR FALAY ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
19 149-35-27-0104 TUR2618 ZEYNEP TECMEN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
20 149-35-27-0116 TUR621 DERİN GÖKMERAL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
21 149-35-27-0111 TUR3424 EGE DORUK TONGUÇ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
22 149-35-27-0113 TUR1405 ALİ DEMİRCİ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
23 149-35-27-0114 TUR2233 İLYA PAKSOYLU ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
24 149-35-27-0115 TUR2619 DAĞHAN DALAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
25 149-35-27-0117 TUR1414 SARP EFE ŞİMŞEK ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
26 149-35-27-0120 TUR846 ALTAY PAMİR ALTUĞ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
27 149-35-27-0122 TUR1288 ZEYNEP SÜMEYYE ÇELİK ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
28 149-35-27-0127 TUR2113 AGNIYA MIKHEYEVA ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
29 149-35-27-0133 TUR1515 DORUK DANİEL EDER ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
30 149-35-27-0134 TUR4708 ŞEFKAT ASYA DURAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 20.10.2022 21:36 ONAYLANDI
31 149-35-27-0138 776 LARA BOLAY AKADEMİ R.SÖRFÜ VE YELKEN İHT. KLB. DER. 23.10.2022 17:53 ONAYLANDI
32 147-35-25-0023 8890 MUZAFFER YAĞIZ ELBİR AKADEMİ R.SÖRFÜ VE YELKEN İHT. KLB. DER. 23.10.2022 17:53 ONAYLANDI
33 147-35-25-0012 8050 ALEYNA ÖZCAN AKADEMİ R.SÖRFÜ VE YELKEN İHT. KLB. DER. 23.10.2022 17:53 ONAYLANDI
34 205-35-43-0058 2906 BEREN İSMAİL AKÇA EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 31.10.2022 13:59 ONAYLANDI
35 36-35-06-0220 1480 ZEYNEP HACUDİ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 17:09 ONAYLANDI
36 218-35-48-0030 0000 EMİR İNCE MYGA ALAÇATI RÜZGAR SÖRFÜ VE UÇUR. SÖR. 14.11.2022 10:54 ONAYLANDI
37 218-35-48-0001 1810 ATEŞ DİNÇER MYGA ALAÇATI RÜZGAR SÖRFÜ VE UÇUR. SÖR. 14.11.2022 10:54 ONAYLANDI
38 144-35-24-0059 2202 AYBARS ARAS ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KLB DER 15.11.2022 16:36 ONAYLANDI
39 144-35-24-0058 1009 AYHAN ÜRE ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KLB DER 15.11.2022 16:36 ONAYLANDI
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 60-55-01-0106 204514 BEGÜM TÜRKMEN SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:07 ONAYLANDI
2 60-55-01-0111 205081 MEHMET EREN ÖZDİNÇ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:07 ONAYLANDI
3 60-55-01-0127 200338 ECRİN KARAGÖZ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:07 ONAYLANDI
4 60-55-01-0130 197450 BEGÜM PELİN ÇİL SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:07 ONAYLANDI
5 60-55-01-0147 207671 SARP CANTAY SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 11.10.2022 10:07 ONAYLANDI
6 17-31-01-0108 211970 NURETTİN MERT SÜTLÜ İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:37 ONAYLANDI
7 143-35-21-0004 201328 ALP HOŞGÖR İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:38 ONAYLANDI
8 17-31-01-0111 201970 JAN KANBOLAT İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:39 ONAYLANDI
9 17-31-01-0131 193808 MEHMET ARDA ŞAHİNCİ İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:39 ONAYLANDI
10 17-31-01-0150 193807 MEHMET OZAN ALTUNAY İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 11.10.2022 10:39 ONAYLANDI
11 219-41-15-0001 169953 LEVENT ARSLAN DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:57 ONAYLANDI
12 219-41-15-0002 157327 KATRE BENNU KÖŞKER DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:57 ONAYLANDI
13 219-41-15-0003 191719 BENAN MELİS KÖŞKER DARICA YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 12.10.2022 19:57 ONAYLANDI
14 97-17-06-0155 221111 MEHMET DALKILIÇ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.10.2022 13:01 ONAYLANDI
15 97-17-06-0223 214470 ELİF SAYIL İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.10.2022 13:01 ONAYLANDI
16 97-17-06-0143 214470 UĞUR ŞİRİN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 14.10.2022 13:05 ONAYLANDI
17 63-59-01-0038 220100 MERİÇ ERDAĞLI TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:01 ONAYLANDI
18 63-59-01-0165 220100 ZÜLAL ALEV ERKAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:07 ONAYLANDI
19 63-59-01-0296 220095 MELİH FAZLIOĞLU TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:07 ONAYLANDI
20 63-59-01-0231 201980 MELİKE NEVA BOSTANCI TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:11 ONAYLANDI
21 63-59-01-0245 206654 İLAYDA ŞEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:11 ONAYLANDI
22 63-59-01-0248 220100 KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:11 ONAYLANDI
23 63-59-01-0369 220095 BİRCE SU ÇOBAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 14.10.2022 15:11 ONAYLANDI
24 196-35-42-0007 206648 ALİ DEMİRHAN KATRANCI TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 18.10.2022 09:34 ONAYLANDI
25 196-35-42-0089 202134 ÇAĞAN KOÇ TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 18.10.2022 09:34 ONAYLANDI
26 196-35-42-0088 202314 KEREM ULU TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 18.10.2022 09:34 ONAYLANDI
27 196-35-42-0048 201201 GÖKTUĞ ÖZTUNCEL TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 18.10.2022 09:35 ONAYLANDI
28 200-53-02-0035 183124 FİRUZE ÖZMEN FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:27 ONAYLANDI
29 211-48-28-0010 183127 DENİZ BAŞAK PEKTAŞ FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:27 ONAYLANDI
30 211-48-28-0007 183121 NUDEM YAĞMUR SUBAŞI FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 19.10.2022 10:27 ONAYLANDI
31 08-10-01-0086 130641 DURU ALPKÖKİN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 21:30 ONAYLANDI
32 08-10-01-0120 169902 NUR ZEYNEP ÖZSOY AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 21:30 ONAYLANDI
33 08-10-01-0109 101969 ÇAĞIN DURAN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 20.10.2022 21:30 ONAYLANDI
34 51-48-02-0148 212362 ÇAĞDAŞ GÜLTİN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
35 51-48-02-0091 211253 KAAN UÇARER B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
36 51-48-02-0094 212111 RÜZGAR DEHA İNBAT B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
37 51-48-02-0097 201177 AYLA POYRAZ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
38 23-34-05-0824 210127 YİĞİT ÖZBAŞOĞLU B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
39 51-48-02-0070 211179 ELİF LENA KISA B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:14 ONAYLANDI
40 51-48-02-0061 201493 OĞUZ ÖNAL B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:16 ONAYLANDI
41 130-48-22-0245 211884 MİTHAT CAN YILDIRIM B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:16 ONAYLANDI
42 51-48-02-0025 207483 ATABERK ERBERKTAŞ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.10.2022 13:17 ONAYLANDI
43 23-34-05-0833 201907 MUSTAFACAN ÖZTUNCEL İZMİR FERDİ 24.10.2022 21:30 ONAYLANDI
44 F-35-0703 174774 YAĞIZ ÖNDER İZMİR FERDİ 24.10.2022 21:30 ONAYLANDI
45 52-48-03-0100 179810 NAZ YILDIZ ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
46 52-48-03-0151 220992 ARYA CAN POLAT ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
47 52-48-03-0145 179890 ZEYNEP ECE CAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
48 52-48-03-0238 204499 EFE DENİZ AKMAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
49 52-48-03-0067 206659 DEFNE ÜNALDI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
50 52-48-03-0072 174774 MERT SOYKEN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
51 52-48-03-0405 205071 DENİZ ÖZGÜN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 15:56 ONAYLANDI
52 52-48-03-0156 173773 NAŞİT EGE ÇANDIR ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 16:05 ONAYLANDI
53 52-48-03-0108 179906 MELİSA KÜÇÜK ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 16:05 ONAYLANDI
54 52-48-03-0404 205730 CEMRE İLHAM ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.10.2022 16:05 ONAYLANDI
55 37-35-07-0186 211550 HASAN ATAHAN METE A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:18 ONAYLANDI
56 37-35-07-0315 211281 İDİL ŞAHİN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:18 ONAYLANDI
57 37-35-07-0177 253511 TUNÇ NAMDAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:22 ONAYLANDI
58 37-35-07-0179 206649 SARP NAMDAR A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:22 ONAYLANDI
59 37-35-07-0097 169951 MURAT ÖNDER ERGUN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:22 ONAYLANDI
60 37-35-07-0040 201281 MİTHAT METEHAN METE A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.10.2022 16:29 ONAYLANDI
61 130-48-22-0229 195553 FEVZİ KURT YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 27.10.2022 15:34 ONAYLANDI
62 130-48-22-0152 195553 DENİZ AHMET AKIN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 27.10.2022 15:36 ONAYLANDI
63 130-48-22-0174 193273 ÖMRÜYE KURT YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 27.10.2022 15:36 ONAYLANDI
64 166-48-24-0021 195554 HÜSEYİN TAHSİN YAVAŞ BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.10.2022 15:37 ONAYLANDI
65 221-48-30-0012 211558 EMRE GÜRDAL BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 28.10.2022 11:34 BEKLEMEDE
66 205-35-43-0113 200707 BELLA MAE BRAGG EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 31.10.2022 14:01 ONAYLANDI
67 127-16-05-0063 177970 UTKU KÖKSAL BURGAZ YELKEN KULÜBÜ SU SPORLARI DERNEĞİ 01.11.2022 11:19 ONAYLANDI
68 137-16-06-0015 177422 AZRA SEVİNÇ BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 11:21 ONAYLANDI
69 137-16-06-0049 188917 KAYRA SEYMEN BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 11:21 ONAYLANDI
70 137-16-06-0030 177067 YAĞIZ GÜNEY ÖZDİNÇER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 11:21 ONAYLANDI
71 23-34-05-0709 216007 EFE GÜDER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:01 ONAYLANDI
72 23-34-05-0367 216018 EROS GÜMÜŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:01 ONAYLANDI
73 23-34-05-0513 216016 DENİZ DÖNERTAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:01 ONAYLANDI
74 23-34-05-0372 213477 ECE TÜZÜN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:01 ONAYLANDI
75 23-34-05-0157 215494 NAZLI ÇAĞLA DÖNERTAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:01 ONAYLANDI
76 23-34-05-0591 191719 BERKAY ABAY FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:04 ONAYLANDI
77 23-34-05-0759 213612 DORUK DEMİRCAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:04 ONAYLANDI
78 23-34-05-0602 213512 YİĞİT YALÇIN ÇİTAK FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:04 ONAYLANDI
79 23-34-05-0332 201907 SİNAN MUMCU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:04 ONAYLANDI
80 23-34-05-0533 202367 KEREM SUNGUN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
81 23-34-05-0753 177808 YAĞIZ EFE ÜZE FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
82 23-34-05-0537 201325 SİNAN USLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
83 23-34-05-0754 216388 DEFNE KOÇ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
84 23-34-05-0745 201007 HAN EROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
85 23-34-05-0549 216079 EGE ÖZALP FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
86 23-34-05-0472 201331 MEHMET ALİ CANMUTLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
87 23-34-05-0771 201907 FAHRİ CAN TATLICAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
88 23-34-05-0751 216657 EGE KOLAŞİN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 01.11.2022 12:15 ONAYLANDI
89 99-48-16-0125 213501 DURU KANLIOĞLU TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:40 ONAYLANDI
90 99-48-16-0133 213196 RÜZGAR EGE KIRLI TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:40 ONAYLANDI
91 99-48-16-0145 211907 RÜZGAR SAĞLAM TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:40 ONAYLANDI
92 99-48-16-0096 215151 YİĞİT CANER TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:40 ONAYLANDI
93 99-48-16-0095 210405 DOĞA İLKE AKDOĞAN TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:41 ONAYLANDI
94 99-48-16-0076 211605 BİLGE NUR YAZICI TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 01.11.2022 12:41 ONAYLANDI
95 25-34-07-0035 203418 ARAS AKTAŞ HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 22:39 ONAYLANDI
96 25-34-07-0037 20198 EGE BERK HACIOĞLU HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 22:39 ONAYLANDI
97 25-34-07-0039 210809 ALİ EMRE CAN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 01.11.2022 22:39 ONAYLANDI
98 26-34-08-1861 206642 KEREM CAN KANDEMİR MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 03.11.2022 15:27 ONAYLANDI
99 29-34-11-0224 204499 NİL AYDIN MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 03.11.2022 15:27 ONAYLANDI
100 29-34-11-0270 206653 RIDVAN EREN AKYIL MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 03.11.2022 15:27 ONAYLANDI
101 29-34-11-0181 217589 ARDA ÇAVUŞOĞLU MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 03.11.2022 15:29 ONAYLANDI
102 29-34-11-0028 193827 İZZET EMİR AKYIL MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 03.11.2022 15:29 ONAYLANDI
103 161-34-28-0017 206639 DORUK ULUSOY BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:50 ONAYLANDI
104 161-34-28-0147 184071 AXEL MUSTAFA MİCHEL CUREAU BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:50 ONAYLANDI
105 161-34-28-0122 197822 DENİZ ALTUN BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:50 ONAYLANDI
106 161-34-28-0158 210389 KAAN OKCU BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:50 ONAYLANDI
107 161-34-28-0009 210389 BAHAR ALKAN BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:52 ONAYLANDI
108 161-34-28-0044 190519 GÜLCE İLKE ÜNÜVAR BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 05.11.2022 14:52 ONAYLANDI
109 117-48-19-0080 166244 İSMAİL SEVGEN GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.11.2022 13:01 ONAYLANDI
110 117-48-19-0118 202565 TUNÇ ASLAN GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.11.2022 13:01 ONAYLANDI
111 48-41-07-0062 201979 YAĞIZ AŞÇIOĞLU ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 08.11.2022 09:39 ONAYLANDI
112 48-41-07-0066 201979 UĞURKAN YILMAZ ŞİŞECAM ÇAYIROVA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 08.11.2022 09:45 ONAYLANDI
113 225-34-41-0033 174526 ALİ KEREM KOCAMIŞ BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 08.11.2022 13:56 ONAYLANDI
114 225-34-41-0013 186176 MERT DENİZ BÜYÜK BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 08.11.2022 13:56 ONAYLANDI
115 225-34-41-0023 218151 EGE İRAF BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 08.11.2022 14:20 ONAYLANDI
116 162-34-29-0119 104516 CEYLİN SARE DAĞHAN PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 08.11.2022 15:37 BEKLEMEDE
117 162-34-29-0084 210395 DORUK ÖZSOY PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 08.11.2022 15:37 BEKLEMEDE
118 162-34-29-0093 202359 ÇAĞDAŞ NERGİZ PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 08.11.2022 15:37 BEKLEMEDE
119 162-34-29-0094 210397 RÜZGAR BERSLAN ŞEN PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 08.11.2022 15:37 BEKLEMEDE
120 162-34-29-0106 201242 ADA SOYKAN GÖKKAYA PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 08.11.2022 15:37 BEKLEMEDE
121 43-41-13-0019 575757 EMRE YILMAZ DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 10.11.2022 20:18 ONAYLANDI
122 188-41-14-0008 201811 HAKAN MURAT YILMAZ İZMİT YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 10.11.2022 20:21 ONAYLANDI
123 23-34-05-0830 202206 ASYA ŞAKAKLI İSTANBUL FERDİ 11.11.2022 14:15 ONAYLANDI
124 23-34-05-0821 211906 ATEŞ VAROL İSTANBUL FERDİ 11.11.2022 14:15 ONAYLANDI
125 143-35-21-0002 169955 ERALP HOŞGÖR BÜYÜKLİMAN YLK VE RZG SÖRFÜ SPR KLB DER. 12.11.2022 11:39 ONAYLANDI
126 198-07-06-0047 212637 ÜNAL AYKIN AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 09:05 ONAYLANDI
127 198-07-06-0046 212626 EGE SAMANCIOĞLU AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 09:05 ONAYLANDI
128 198-07-06-0055 212636 ELA KIVRAK AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 09:05 ONAYLANDI
129 198-07-06-0034 181979 İSMAİL CAN SERTTAŞ AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 09:05 ONAYLANDI
130 198-07-06-0006 212638 EREN AKAL AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 09:05 ONAYLANDI
131 61-57-01-0120 166695 GÖKTUĞ HASAN GÜNAYDIN SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 13.11.2022 11:02 ONAYLANDI
132 03-06-01-0329 5 KUZEY EFE SARGIN ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 18:07 ONAYLANDI
133 03-06-01-0330 6 KAAN KOÇVER ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 18:07 ONAYLANDI
134 03-06-01-0410 191728 ZEYNEP TUNCER ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 18:07 ONAYLANDI
135 03-06-01-0360 210634 SU NAZ GÖRGEL ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 18:07 ONAYLANDI
136 03-06-01-0406 202362 ELA NİLSU YAMAN ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 13.11.2022 18:07 ONAYLANDI
137 55-48-06-0255 195573 MUHAMMED KARABULUT GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 14.11.2022 09:48 ONAYLANDI
138 124-61-04-0072 201923 BEDİRHAN USTA BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 14.11.2022 11:52 ONAYLANDI
139 124-61-04-0039 164944 SERTAÇ ALP DİLLİ BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 14.11.2022 11:55 ONAYLANDI
140 54-48-05-0102 201688 DİLA NUR KORKUT GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 14.11.2022 12:10 ONAYLANDI
141 185-35-41-0004 1 ALİ OYAL REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 14.11.2022 23:10 ONAYLANDI
142 244-35-54-0001 192528 EFE ERSOY GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:39 ONAYLANDI
143 36-35-06-1946 192500 KEREM ALPAY GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:42 ONAYLANDI
144 36-35-06-1963 941 CAN ATALIK GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:42 ONAYLANDI
145 36-35-06-1964 192509 ARDA TAŞDELEN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:42 ONAYLANDI
146 36-35-06-1965 192505 NİL ÇELİKTUĞ GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:42 ONAYLANDI
147 36-35-06-1967 192507 DEFNE ERGENER GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 09:42 ONAYLANDI
148 40-35-10-0397 2 CEM PEPEYİ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 12:38 ONAYLANDI
149 40-35-10-0437 1 UĞUR YILDIRIM KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 12:38 ONAYLANDI
150 40-35-10-0302 2 ERTAN YALIN KÖSELER KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 12:40 ONAYLANDI
151 40-35-10-0141 2 DERİN BAYTUR KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 12:42 ONAYLANDI
152 40-35-10-0475 1 ALLEN DANYAL MASON KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 12:42 ONAYLANDI
153 26-34-08-1593 210390 MUSTAFA BORA TASALI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:03 ONAYLANDI
154 26-34-08-1716 215215 BERRU ALP İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:03 ONAYLANDI
155 26-34-08-1211 210391 EREN ÜÇSEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:03 ONAYLANDI
156 26-34-08-1227 216378 MERT TUNA TUĞCU İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:03 ONAYLANDI
157 26-34-08-1513 218379 ALİ ERİM ÖNALDI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:06 ONAYLANDI
158 26-34-08-0082 204503 DENİZ YÜCEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:06 ONAYLANDI
159 29-34-11-0474 207214 GÜRKAN ARSAN İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:06 ONAYLANDI
160 26-34-08-1132 216379 BULUT ÇANAKCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:06 ONAYLANDI
161 26-34-08-1788 111112 ALİ KEMAL TÜFEKCİ İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 15.11.2022 13:07 ONAYLANDI
162 199-34-37-0030 216389 EGE YİĞİT GÜVEN ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 17:47 ONAYLANDI
163 199-34-37-0014 1 YİĞİT ERSOY ADALAR SU SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ 15.11.2022 17:47 ONAYLANDI
164 45-41-04-0171 166755 CAN ER İZMİT YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 16.11.2022 12:17 ONAYLANDI
165 45-41-04-0214 200278 ELA TIRPANCI İZMİT YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 16.11.2022 12:17 ONAYLANDI
166 197-34-36-0034 164452 EZGİ ERTAN TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 16.11.2022 13:55 ONAYLANDI
167 197-34-36-0023 164454 ÖMER MERT YILMAZ TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 16.11.2022 13:55 ONAYLANDI
168 197-34-36-0012 164455 EKREM POYRAZ BAŞARAN TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 16.11.2022 13:55 ONAYLANDI
169 197-34-36-0056 191903 ARİS AZİZOĞLU TUZLA YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 16.11.2022 13:55 ONAYLANDI
170 18-32-01-0055 183124 ATAKAN ÖĞÜT EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.11.2022 00:24 ONAYLANDI
171 18-32-01-0046 183391 AYBARS KAYA EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.11.2022 00:24 ONAYLANDI
172 F-35-0563 157356 SUDE AKYAZI İZMİR FERDİ 17.11.2022 12:33 ONAYLANDI
173 41-35-11-0041 281925 BORA SEAN STAUB İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 17.11.2022 13:09 ONAYLANDI
174 41-35-11-0073 220915 ONUR PEKÇETİN İZMİR ÖZEL TÜRK KOLEJİ YELKEN KULÜBÜ DER 17.11.2022 13:09 ONAYLANDI
175 135-17-07-0050 172540 ELİF GÖKÇE ŞEVİK ÇANAKKALE YELKEN SPORLARI SPOR KLB DER. 17.11.2022 16:53 BEKLEMEDE
176 135-17-07-0040 175488 MEVSİM ERGUVAN ÇANAKKALE YELKEN SPORLARI SPOR KLB DER. 17.11.2022 16:53 BEKLEMEDE
177 135-17-07-0041 175482 TOPRAK ALPKAN ŞENER ÇANAKKALE YELKEN SPORLARI SPOR KLB DER. 17.11.2022 16:53 BEKLEMEDE
178 224-35-51-0017 157311 ÖMÜRDEN İMAMOĞULLARI DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 17.11.2022 19:47 ONAYLANDI
179 33-35-03-0121 191967 YUSUF KARAN ÖZGÖZ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
180 33-35-03-0155 210387 SARA SUHAMİ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
181 33-35-03-0151 201493 DENİZ DEMİROK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
182 33-35-03-0133 211965 RÜZGAR DİRİK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
183 33-35-03-0276 218003 EFE ARBAK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
184 33-35-03-0284 219215 POYRAZ LEVENT MORTAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.11.2022 21:14 ONAYLANDI
185 24-34-06-0187 191905 BARTU ALTINTAŞ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18.11.2022 14:35 ONAYLANDI
186 24-34-06-0172 201905 EGE ARBAK GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18.11.2022 14:35 ONAYLANDI
187 24-34-06-0063 219853 ECEM GÜZEL GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18.11.2022 14:36 ONAYLANDI
188 24-34-06-0245 211905 UMUT EYRİPARMAK GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 18.11.2022 14:37 ONAYLANDI
189 49-33-01-0102 xxx YİĞİT SABAH MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 18.11.2022 16:10 ONAYLANDI
190 49-33-01-0114 xxx KUZEY ÇAKICI MERSİN YELKEN YAT VE SU SPORLARI KULÜBÜ 18.11.2022 16:10 ONAYLANDI
191 01-01-01-0071 202017 DİLA NAZ AKIN ADANA YELKEN İHT. VE SU SPR. KLB DERNEĞİ 22.11.2022 12:08 BEKLEMEDE
192 35-35-05-0073 191717 IRMAK KARAORMAN FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 22.11.2022 12:11 ONAYLANDI
193 35-35-05-0108 193884 GÜNER KARAGÖL FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 22.11.2022 12:12 ONAYLANDI
194 35-35-05-0109 193882 ENGİN EFE KARAGÖL FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 22.11.2022 12:12 ONAYLANDI
195 35-35-05-0118 193886 TUĞRA ŞENER FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 22.11.2022 12:12 ONAYLANDI
196 - SVİSHCHOV DMYTRO 14.12.2022 11:04 ONAYLANDI
197 - SOPHİE TAY 14.12.2022 11:04 ONAYLANDI
198 - DİANA MARKOVA 14.12.2022 11:20 ONAYLANDI

# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 130-48-22-0174 195557 ÖMRÜYE KURT YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 11.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
2 130-48-22-0245 212703 MİTHAT CAN YILDIRIM YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 11.01.2023 12:13 BEKLEMEDE
3 130-48-22-0229 195557 FEVZİ KURT YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 11.01.2023 12:13 BEKLEMEDE
4 166-48-24-0021 195554 HÜSEYİN TAHSİN YAVAŞ BODRUM MODALILAR YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 11.01.2023 12:15 BEKLEMEDE
5 185-35-41-0052 191711 YENİSEY YALTA REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 11.01.2023 15:35 BEKLEMEDE
6 185-35-41-0052 202368 YENİSEY YALTA REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 11.01.2023 15:43 BEKLEMEDE
7 185-35-41-0004 202360 ALİ OYAL REHA MİDİLLİ PHOKAIA WİN.YEL VE KÜR. KLB 11.01.2023 15:43 BEKLEMEDE
8 08-10-01-0086 130641 DURU ALPKÖKİN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 11.01.2023 21:20 BEKLEMEDE
9 17-31-01-0108 211970 NURETTİN MERT SÜTLÜ İSKENDERUN YELKEN İHT.VE SS. KLB. 12.01.2023 12:09 BEKLEMEDE
10 143-35-21-0002 169955 ERALP HOŞGÖR BÜYÜKLİMAN YLK VE RZG SÖRFÜ SPR KLB DER. 12.01.2023 12:18 BEKLEMEDE
11 143-35-21-0004 201328 ALP HOŞGÖR BÜYÜKLİMAN YLK VE RZG SÖRFÜ SPR KLB DER. 12.01.2023 12:18 BEKLEMEDE
12 63-59-01-0038 220100 MERİÇ ERDAĞLI TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 17:53 BEKLEMEDE
13 63-59-01-0165 220100 ZÜLAL ALEV ERKAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 17:59 BEKLEMEDE
14 63-59-01-0296 206654 MELİH FAZLIOĞLU TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 17:59 BEKLEMEDE
15 63-59-01-0231 201980 MELİKE NEVA BOSTANCI TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 18:06 BEKLEMEDE
16 63-59-01-0245 206654 İLAYDA ŞEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 18:06 BEKLEMEDE
17 63-59-01-0369 220095 BİRCE SU ÇOBAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 18:06 BEKLEMEDE
18 63-59-01-0248 220100 KUTSAL GÜNEŞ KURNAZ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 12.01.2023 18:06 BEKLEMEDE
19 221-48-30-0012 211558 EMRE GÜRDAL BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 13.01.2023 17:00 BEKLEMEDE
20 198-07-06-0046 212626 EGE SAMANCIOĞLU AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
21 198-07-06-0006 212638 EREN AKAL AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
22 198-07-06-0022 212624 ALİ KEMAL ŞEN AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
23 198-07-06-0034 181979 İSMAİL CAN SERTTAŞ AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
24 198-07-06-0055 212636 ELA KIVRAK AKDENİZ YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
25 33-35-03-0284 536536 POYRAZ LEVENT MORTAN ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
26 33-35-03-0155 210387 SARA SUHAMİ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
27 33-35-03-0151 210493 DENİZ DEMİROK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
28 33-35-03-0133 193818 RÜZGAR DİRİK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
29 33-35-03-0135 211965 CEREN SÖNMEZ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
30 33-35-03-0276 218003 EFE ARBAK ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:05 BEKLEMEDE
31 33-35-03-0121 172556 YUSUF KARAN ÖZGÖZ ÇEŞME YELKEN GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DER. 17.01.2023 14:08 BEKLEMEDE
32 99-48-16-0096 215151 YİĞİT CANER TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:08 BEKLEMEDE
33 99-48-16-0145 211907 RÜZGAR SAĞLAM TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:08 BEKLEMEDE
34 99-48-16-0125 213501 DURU KANLIOĞLU TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:08 BEKLEMEDE
35 99-48-16-0133 213196 RÜZGAR EGE KIRLI TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:08 BEKLEMEDE
36 99-48-16-0095 210405 DOĞA İLKE AKDOĞAN TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:10 BEKLEMEDE
37 99-48-16-0076 211605 BİLGE NUR YAZICI TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:10 BEKLEMEDE
38 23-34-05-0753 177808 YAĞIZ EFE ÜZE FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
39 23-34-05-0821 211906 ATEŞ VAROL FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
40 23-34-05-0830 202206 ASYA ŞAKAKLI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
41 23-34-05-0533 201907 KEREM SUNGUN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
42 23-34-05-0824 210127 YİĞİT ÖZBAŞOĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
43 23-34-05-0489 216372 SİNAN ÜÇOK FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
44 23-34-05-0537 201325 SİNAN USLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
45 23-34-05-0472 201331 MEHMET ALİ CANMUTLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
46 23-34-05-0745 219462 HAN EROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
47 23-34-05-0751 219850 EGE KOLAŞİN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
48 23-34-05-0754 201900 DEFNE KOÇ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 11:41 BEKLEMEDE
49 205-35-43-0113 207707 BELLA MAE BRAGG EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 18.01.2023 13:28 BEKLEMEDE
50 61-57-01-0157 174874 ÇAĞKAN EFE KAYA SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 20.01.2023 11:53 BEKLEMEDE
51 61-57-01-0120 166695 GÖKTUĞ HASAN GÜNAYDIN SİNOP KARADENİZ YELKEN İHT. KULÜBÜ DER. 20.01.2023 11:53 BEKLEMEDE
52 137-16-06-0015 177421 AZRA SEVİNÇ BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:35 BEKLEMEDE
53 137-16-06-0046 177427 BORA TEZER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:35 BEKLEMEDE
54 137-16-06-0030 177422 YAĞIZ GÜNEY ÖZDİNÇER BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:36 BEKLEMEDE
55 127-16-05-0063 177970 UTKU KÖKSAL BURGAZ YELKEN KULÜBÜ SU SPORLARI DERNEĞİ 20.01.2023 22:49 BEKLEMEDE
56 54-48-05-0102 191725 DİLA NUR KORKUT GÖCEK YAT KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 21.01.2023 10:36 BEKLEMEDE
57 F-35-0563 157356 SUDE AKYAZI İZMİR FERDİ 21.01.2023 10:57 BEKLEMEDE
58 37-35-07-0302 201285 İSMAİL RÜZGAR GÖNEN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 21.01.2023 13:02 BEKLEMEDE
59 37-35-07-0274 201287 ERKİN EFE ÇAM A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 21.01.2023 13:02 BEKLEMEDE
60 37-35-07-0300 201281 ASYA TAŞ A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 21.01.2023 13:02 BEKLEMEDE
61 37-35-07-0315 201282 İDİL ŞAHİN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 21.01.2023 13:02 BEKLEMEDE
62 51-48-02-0025 201177 ATABERK ERBERKTAŞ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:41 BEKLEMEDE
63 51-48-02-0070 211122 ELİF LENA KISA B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
64 51-48-02-0097 217575 AYLA POYRAZ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
65 51-48-02-0098 190907 NAZ MİNA ŞAKAR B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
66 51-48-02-0146 200703 MUSTAFA DORUK ATEŞLİOĞLU B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
67 51-48-02-0148 211881 ÇAĞDAŞ GÜLTİN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
68 51-48-02-0196 201177 GÖZDE ALTAY B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 12:48 BEKLEMEDE
69 195-48-25-0046 197301 ŞÜKRİYE KAPLAN MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YLK VE SU S.KLB DE 22.01.2023 16:07 BEKLEMEDE
70 195-48-25-0011 201688 YAMAN COŞKUNER MARMARİS ÇAĞDAŞ BİLİM YLK VE SU S.KLB DE 22.01.2023 16:07 BEKLEMEDE
71 244-35-54-0001 192528 EFE ERSOY PRO SAİLİNG ACADEMY SPOR KULÜBÜ 23.01.2023 09:24 BEKLEMEDE
72 196-35-42-0088 212361 KEREM ULU TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 23.01.2023 17:26 BEKLEMEDE
73 196-35-42-0007 206648 ALİ DEMİRHAN KATRANCI TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 23.01.2023 17:26 BEKLEMEDE
74 196-35-42-0089 216018 ÇAĞAN KOÇ TEOS YAT VE YELKEN KULÜBÜ 23.01.2023 17:26 BEKLEMEDE
75 35-35-05-0118 193886 TUĞRA ŞENER FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 23.01.2023 19:32 BEKLEMEDE
76 35-35-05-0108 193884 GÜNER KARAGÖL FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 23.01.2023 19:32 BEKLEMEDE
77 35-35-05-0109 193882 ENGİN EFE KARAGÖL FOÇA YELKEN VE İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 23.01.2023 19:32 BEKLEMEDE
78 97-17-06-0143 202351 UĞUR ŞİRİN İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:00 BEKLEMEDE
79 97-17-06-0155 204971 MEHMET DALKILIÇ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:00 BEKLEMEDE
80 161-34-28-0009 210389 BAHAR ALKAN BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 24.01.2023 12:24 BEKLEMEDE
81 161-34-28-0044 190518 GÜLCE İLKE ÜNÜVAR BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 24.01.2023 12:24 BEKLEMEDE
82 161-34-28-0017 206639 DORUK ULUSOY BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 24.01.2023 12:38 BEKLEMEDE
83 161-34-28-0147 184071 AXEL MUSTAFA MİCHEL CUREAU BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 24.01.2023 12:38 BEKLEMEDE
84 161-34-28-0122 197822 DENİZ ALTUN BÜYÜKÇEKMECE YELKEN VE SU SPORLARI DER. 24.01.2023 12:38 BEKLEMEDE
85 211-48-28-0020 204508 DENİZ BERK ÜNVER FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 18:13 BEKLEMEDE
86 211-48-28-0007 204507 NUDEM YAĞMUR SUBAŞI FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 18:13 BEKLEMEDE
87 211-48-28-0010 183124 DENİZ BAŞAK PEKTAŞ FETHİYE YELKEN VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 18:13 BEKLEMEDE
88 200-53-02-0035 197504 FİRUZE ÖZMEN ÇAYKUR RİZE GENÇLİK VE SPOR KÜLÜBÜ DER. 25.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
89 51-48-02-0061 2123362 OĞUZ ÖNAL B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 25.01.2023 13:27 BEKLEMEDE
90 52-48-03-0108 179906 MELİSA KÜÇÜK ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
91 52-48-03-0156 177803 NAŞİT EGE ÇANDIR ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
92 52-48-03-0404 205730 CEMRE İLHAM ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 25.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
93 37-35-07-0097 169951 MURAT ÖNDER ERGUN A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.01.2023 11:12 BEKLEMEDE
94 37-35-07-0040 8 MİTHAT METEHAN METE A.R.M URLA YELKEN GNÇ. VE SPR KLB DER. 26.01.2023 11:27 BEKLEMEDE
95 36-35-06-1964 192509 ARDA TAŞDELEN GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 12:43 BEKLEMEDE
96 36-35-06-1946 192500 KEREM ALPAY GÖZTEPE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 12:43 BEKLEMEDE
97 26-34-08-1716 215400 BERRU ALP İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:11 BEKLEMEDE
98 26-34-08-1211 216371 EREN ÜÇSEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:11 BEKLEMEDE
99 26-34-08-1861 221221 KEREM CAN KANDEMİR İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:11 BEKLEMEDE
100 26-34-08-1593 219849 MUSTAFA BORA TASALI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:11 BEKLEMEDE
101 26-34-08-1227 216362 MERT TUNA TUĞCU İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:11 BEKLEMEDE
102 26-34-08-1513 221432 ALİ ERİM ÖNALDI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:13 BEKLEMEDE
103 26-34-08-1132 201952 BULUT ÇANAKCI İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:13 BEKLEMEDE
104 29-34-11-0474 207214 GÜRKAN ARSAN İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:13 BEKLEMEDE
105 26-34-08-0082 204503 DENİZ YÜCEL İSTANBUL YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 26.01.2023 14:13 BEKLEMEDE
106 52-48-03-0067 206659 DEFNE ÜNALDI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
107 52-48-03-0070 171754 MEHMET ONUR DIRKALI ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
108 52-48-03-0072 174774 MERT SOYKEN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
109 52-48-03-0405 210397 DENİZ ÖZGÜN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
110 52-48-03-0145 205071 ZEYNEP ECE CAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
111 52-48-03-0238 204499 EFE DENİZ AKMAN ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
112 52-48-03-0100 179810 NAZ YILDIZ ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
113 52-48-03-0151 220992 ARYA CAN POLAT ERA BODRUM YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 26.01.2023 14:46 BEKLEMEDE
114 23-34-05-0709 216007 EFE GÜDER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:16 BEKLEMEDE
115 23-34-05-0759 213512 DORUK DEMİRCAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:16 BEKLEMEDE
116 23-34-05-0332 201907 SİNAN MUMCU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:16 BEKLEMEDE
117 23-34-05-0513 216016 DENİZ DÖNERTAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:22 BEKLEMEDE
118 23-34-05-0367 216018 EROS GÜMÜŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:22 BEKLEMEDE
119 23-34-05-0833 201907 MUSTAFACAN ÖZTUNCEL FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:22 BEKLEMEDE
120 23-34-05-0372 201007 ECE TÜZÜN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:22 BEKLEMEDE
121 23-34-05-0157 221117 NAZLI ÇAĞLA DÖNERTAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 26.01.2023 19:22 BEKLEMEDE
122 138-61-07-0045 21680 SALİH TONYUKUK KERİMOĞLU AKYAZI YELKEN VE SU SPR. SPR KLB DERNEĞİ 27.01.2023 16:18 BEKLEMEDE
123 03-06-01-0406 202362 ELA NİLSU YAMAN ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.01.2023 17:08 BEKLEMEDE
124 03-06-01-0360 210634 SU NAZ GÖRGEL ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.01.2023 17:08 BEKLEMEDE
125 03-06-01-0410 191728 ZEYNEP TUNCER ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.01.2023 17:08 BEKLEMEDE
126 03-06-01-0329 202361 KUZEY EFE SARGIN ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.01.2023 17:08 BEKLEMEDE
127 03-06-01-0330 6 KAAN KOÇVER ANKARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 27.01.2023 17:08 BEKLEMEDE
128 64-61-01-0048 201925 METEHAN MİSİR TRABZON AKÇAABAT YELKEN SPOR KULÜBÜ 27.01.2023 17:30 BEKLEMEDE
129 40-35-10-0437 1 UĞUR YILDIRIM KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
130 40-35-10-0552 3 CANSEL ATAMER KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
131 40-35-10-0389 4 İSMET TOLGA KOCATOROS KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
132 40-35-10-0397 2 CEM PEPEYİ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
133 40-35-10-0398 7 ÇINAR DALKILIÇ KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
134 40-35-10-0508 5 NEVZAT CAN MANİSALI KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
135 40-35-10-0568 6 MEHMET ZEKİ ALTUN KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 28.01.2023 11:43 BEKLEMEDE
136 43-41-13-0019 575757 EMRE YILMAZ DERİNCE YELKEN KULÜBÜ SPOR DERNEĞİ 28.01.2023 17:40 BEKLEMEDE
137 188-41-14-0008 202811 HAKAN MURAT YILMAZ İZMİT YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.01.2023 17:51 BEKLEMEDE
138 188-41-14-0009 200281 ADNAN ZAHİD VURAL İZMİT YELKEN VE SU SPORLARI KULÜBÜ DER. 28.01.2023 17:51 BEKLEMEDE
139 225-34-41-0033 174526 ALİ KEREM KOCAMIŞ BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 28.01.2023 21:17 BEKLEMEDE
140 225-34-41-0047 205726 CHRISTOPHER CAN FER BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 28.01.2023 21:17 BEKLEMEDE
141 225-34-41-0013 186176 MERT DENİZ BÜYÜK BÜYÜKÇEKMECE BLD. GENÇ. VE SPR. KLB. DER 28.01.2023 21:17 BEKLEMEDE
142 F-35-0973 176688 ATAKAN AKYAZI İZMİR FERDİ 28.01.2023 22:56 BEKLEMEDE
143 25-34-07-0037 20198 EGE BERK HACIOĞLU HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 21:16 BEKLEMEDE
144 25-34-07-0035 203418 ARAS AKTAŞ HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 21:16 BEKLEMEDE
145 25-34-07-0039 210809 ALİ EMRE CAN HEYBELİADA SU SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 21:16 BEKLEMEDE
146 18-32-01-0055 183124 ATAKAN ÖĞÜT EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
147 18-32-01-0067 183128 NİSA NAZ KAYACAN EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
148 18-32-01-0084 183916 ZELİHA SEVDE VURAL EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
149 18-32-01-0101 183981 YAŞARNUR BAL EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
150 18-32-01-0046 183391 AYBARS KAYA EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
151 18-32-01-0128 179915 DENİZ NİMET BULUCU EĞİRDİR BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 29.01.2023 22:02 BEKLEMEDE
152 117-48-19-0080 111222 İSMAİL SEVGEN GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 11:32 BEKLEMEDE
153 124-61-04-0069 201920 EFE MEHMET KARADENİZ BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 30.01.2023 12:22 BEKLEMEDE
154 124-61-04-0039 201932 SERTAÇ ALP DİLLİ BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 30.01.2023 12:22 BEKLEMEDE
155 124-61-04-0001 201924 VATAN ZENGİN BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 30.01.2023 12:22 BEKLEMEDE
156 124-61-04-0002 164944 ASYA ZENGİN BEŞİKDÜZÜ YELKEN VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ 30.01.2023 12:22 BEKLEMEDE
157 24-34-06-0172 201905 EGE ARBAK GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 15:21 BEKLEMEDE
158 24-34-06-0187 191905 BARTU ALTINTAŞ GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 15:21 BEKLEMEDE
159 24-34-06-0245 211905 UMUT EYRİPARMAK GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 15:23 BEKLEMEDE
160 117-48-19-0133 333444 YUNUS EMRE ÇAKIR GÜNEY EGE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:04 BEKLEMEDE
161 108-61-02-0012 201061 MUSTAFA DOĞAN BALÇIK TRABZON FATİH SPOR KULÜBÜ 30.01.2023 16:22 BEKLEMEDE
162 55-48-06-0326 195572 DERYA ÖNDER GÖKOVA YELKEN KULÜBÜ KÜRESEL YELKENCİLİK 30.01.2023 16:29 BEKLEMEDE
163 224-35-51-0017 1698345 ÖMÜRDEN İMAMOĞULLARI DİKİLİ YELKEN VE KANO SPOR KULÜBÜ DERNEĞ 30.01.2023 16:30 BEKLEMEDE
164 40-35-10-0141 1 DERİN BAYTUR KARŞIYAKA SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:30 BEKLEMEDE
165 60-55-01-0127 204517 ECRİN KARAGÖZ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
166 60-55-01-0130 204514 BEGÜM PELİN ÇİL SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
167 60-55-01-0106 204515 BEGÜM TÜRKMEN SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
168 60-55-01-0111 204516 MEHMET EREN ÖZDİNÇ SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
169 60-55-01-0147 204518 SARP CANTAY SAMSUN YELKEN SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 30.01.2023 16:45 BEKLEMEDE
170 162-34-29-0093 202359 ÇAĞDAŞ NERGİZ PENDİK DENİZ YAT VE YLK. SPR KLB DER. 30.01.2023 17:24 BEKLEMEDE
171 29-34-11-0475 211558 BATU ÖZONUR MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 31.01.2023 11:16 BEKLEMEDE
172 242-48-35-0005 1111111 AHMET EYİN MARTI MARİNA SU ALTI SU ÜSTÜ SPOR.YAT. 31.01.2023 18:06 BEKLEMEDE
173 . HUSSAİN TAHA HUSSAİN ALBURKİ 01.02.2023 15:38 BEKLEMEDE
174 218834 DİMA SVİSHCHOV 01.02.2023 15:46 BEKLEMEDE
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 205-35-43-0110 1803 SİNA ELAKDAR EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
2 205-35-43-0123 551 KAYA ÖZEL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
3 205-35-43-0032 375 DORA YİĞİTKANLI EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
4 205-35-43-0086 402 DEVRİM KARATAŞ EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
5 205-35-43-0006 877 RON DANON EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
6 205-35-43-0034 2009 DORUK CAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
7 205-35-43-0008 3545 ALYA KAPLAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
8 205-35-43-0020 1309 CAN ÖZKAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
9 205-35-43-0021 1107 EMİR MERCANOĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:21 BEKLEMEDE
10 205-35-43-0117 8181 ALPİN CAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
11 205-35-43-0087 403 ALİ KAAN KARATAŞ EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
12 205-35-43-0033 409 ERENCAN KOLBURAN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
13 205-35-43-0040 6400 CAN SOMER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
14 205-35-43-0115 1411 ALAZ İNELER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
15 205-35-43-0102 2015 EFE KAHRAMAN ÇELİKEL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
16 205-35-43-0112 2018 MEHMET ALİ ERDİL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:23 BEKLEMEDE
17 F-01-0017 TUR 482 ALİ MARKUS BEKİŞOĞLU ADANA FERDİ 19.01.2023 17:40 BEKLEMEDE
18 F-35-0902 1329 ECE MELİS BAŞ İZMİR FERDİ 19.01.2023 17:54 BEKLEMEDE
19 244-35-54-0003 TUR 1872 DALYA DEMİRÇAKAN İZMİR FERDİ 19.01.2023 17:54 BEKLEMEDE
20 F-35-0888 TUR5935 BERK AKÇAY İZMİR FERDİ 19.01.2023 17:54 BEKLEMEDE
21 F-35-0885 TUR3559 ARDA AKÇAY İZMİR FERDİ 19.01.2023 17:54 BEKLEMEDE
22 205-35-43-0001 2004 DORA DERİNLER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 20.01.2023 11:50 BEKLEMEDE
23 215-35-46-0023 2008 ARTUN ŞENOL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
24 215-35-46-0035 3536 SİMRU DURU AYAZOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
25 215-35-46-0025 3518 KUZEY ADIN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
26 215-35-46-0026 532 ÖYKÜ KESOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
27 215-35-46-0020 4108 ADA TAN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
28 215-35-46-0009 6132 ÇINAR ŞAHİN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
29 215-35-46-0011 5835 RÜYA UĞURLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
30 215-35-46-0027 8769 DANİYAL RIZA ELİBOL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
31 215-35-46-0024 1812 ALİ KEMAL OKUMUŞOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:06 BEKLEMEDE
32 144-35-24-0031 992 BORA JOSEF YAZICI ÇANDARLI YELKEN VE SU SPORLARI KLB DER 21.01.2023 21:29 BEKLEMEDE
33 149-35-27-0016 TUR571 ELİF ERCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
34 149-35-27-0058 TUR 3004 BURAK ORHAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
35 149-35-27-0032 TUR 5727 İBRAHİM ALİ DÖNMEZ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
36 149-35-27-0077 TUR 476 TALHA NASUH ÜNER ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
37 149-35-27-0082 TUR 8001 ELA IRMAK ÖZCAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
38 149-35-27-0087 TUR 856 KUZEY ZİYAL ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
39 149-35-27-0092 TUR 2201 DAMLA KURTDEMİR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
40 149-35-27-0095 TUR 585 ÇINAR TUNCAR ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
41 149-35-27-0113 TUR 1405 ALİ DEMİRCİ ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
42 149-35-27-0063 TUR 715 TAN TANDOĞAN ÇAĞLA KUBAT WİNDSURF YELKEN KLB DER. 22.01.2023 13:03 BEKLEMEDE
43 97-17-06-0167 2402 YAREN CEYLİN KÜÇÜK İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:16 BEKLEMEDE
44 97-17-06-0122 580 SEZER TUĞÇE AKYILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:16 BEKLEMEDE
45 97-17-06-0141 590 BURAK ALP AKYILDIZ İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:17 BEKLEMEDE
46 97-17-06-0165 713 DELFİN ADA CANPOLAT İÇDAŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 24.01.2023 10:17 BEKLEMEDE
47 378 LOUİSA ALEKSANDRA SCHMIDT 01.02.2023 15:36 BEKLEMEDE
48 215-35-46-0028 1040 KARTAL BATUHAN SARAÇOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 02.02.2023 09:45 BEKLEMEDE
49 244-35-54-0003 TUR 1872 DALYA DEMİRÇAKAN PRO SAİLİNG ACADEMY SPOR KULÜBÜ 03.02.2023 10:15 BEKLEMEDE
50 23-34-05-0765 348 OZAN TÜRKER FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 03.02.2023 11:21 BEKLEMEDE
51 245-35-55-0007 439 AYBERK DENİZ PINAR TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:12 BEKLEMEDE
52 24-34-06-0164 8911 KERİM SAHİR GİRİTLİOĞLU GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:00 BEKLEMEDE
53 24-34-06-0269 1826 ALİ BERK TUNÇER GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:00 BEKLEMEDE
54 24-34-06-0240 838 MUSTAFA KEMAL AKALIN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:01 BEKLEMEDE
55 24-34-06-0255 1209 DENİZ İYİBİLİR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:03 BEKLEMEDE
56 24-34-06-0196 2616 DENİZ DEMİR BINAROĞLU GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:03 BEKLEMEDE
57 228-10-04-0023 1034 YANKI YÜKSEL CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:09 BEKLEMEDE
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 205-35-43-0038 3504 PARLA KABASAKAL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
2 205-35-43-0049 3520 ZEYNEP MAVİOĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
3 205-35-43-0063 2809 DENİZ KESGİN EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
4 205-35-43-0065 8336 LEON HAKİM EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
5 205-35-43-0069 4913 KAYA BASKAK EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
6 205-35-43-0109 2709 TUNA KESTANE EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
7 205-35-43-0101 3512 DOĞA ÇOKER EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
8 205-35-43-0103 2016 CEM MURAT ÇELİKEL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:20 BEKLEMEDE
9 205-35-43-0106 3636 KAAN KARAOĞLU EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:22 BEKLEMEDE
10 205-35-43-0023 3108 EGE VURALGİL EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:22 BEKLEMEDE
11 205-35-43-0026 2706 ELA BASKAK EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:22 BEKLEMEDE
12 205-35-43-0054 1118 SU OKAY EMR WİNDSURF VE YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 10:22 BEKLEMEDE
13 F-34-3325 TUR9118 HUGO CAN GODFROID İSTANBUL FERDİ 16.01.2023 15:18 BEKLEMEDE
14 F-34-3324 826 ALP KAYA AKDAĞ İSTANBUL FERDİ 16.01.2023 15:18 BEKLEMEDE
15 F-34-3317 2411 ECE LİNA OZUT İSTANBUL FERDİ 16.01.2023 15:18 BEKLEMEDE
16 215-35-46-0029 564 EREN OK URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
17 215-35-46-0030 1922 AREL ERİM YURDAER URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
18 215-35-46-0032 3456 TUNA TEKİN URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
19 215-35-46-0021 1508 NİSA ÜSTÜNDAĞ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
20 215-35-46-0004 1177 CAN BERAT GÜRBÜZ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
21 215-35-46-0031 5657 CAN DEMİRCİ URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
22 215-35-46-0008 1 RANA HAFSA ARAPOĞLU URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
23 215-35-46-0012 560 SARP ŞARLI URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:08 BEKLEMEDE
24 215-35-46-0003 419 SİNAN TOZAR URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
25 215-35-46-0022 3792 MAYA ERİN YURDAER URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
26 215-35-46-0019 3006 TOPRAK KÖSELE URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
27 215-35-46-0005 2626 YAĞMUR GÜZEL URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
28 215-35-46-0014 420 DEMİR CİNDEMİR URLA DENİZ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 12:10 BEKLEMEDE
29 F-35-0679 TUR 2905 ARHAN ÖZTÜRK İZMİR FERDİ 21.01.2023 23:41 BEKLEMEDE
30 F-35-0790 tur 1075 NEHİR ÇAKMAK İZMİR FERDİ 21.01.2023 23:41 BEKLEMEDE
31 F-35-0795 9696 ÇINLA SADBERK ARSLAN İZMİR FERDİ 28.01.2023 17:59 BEKLEMEDE
32 F-35-0911 1038 EGE YANIK İZMİR FERDİ 28.01.2023 17:59 BEKLEMEDE
33 205-35-43-0122 2510 DEFNE EĞRİLMEZ İZMİR FERDİ 28.01.2023 17:59 BEKLEMEDE
34 114-35-19-0139 654 EGE ÖZER ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 02.02.2023 18:05 BEKLEMEDE
35 114-35-19-0135 652 YANKI ATEŞ ÇEŞMEALTI WİNDSURF VE YELKEN SPR KLB DER 02.02.2023 18:06 BEKLEMEDE
36 223-35-50-0002 5005 ALİ KEREM ERTAN GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 04.02.2023 11:01 BEKLEMEDE
37 223-35-50-0001 2012 TOPRAK POYRAZ BOZACI GÜLBAHÇE YELKEN VE RÜZGAR SÖRFÜ KLB DER 04.02.2023 11:05 BEKLEMEDE
38 29-34-11-0360 613 DENİZ TAN KARAPEKMEZ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 04.02.2023 12:05 BEKLEMEDE
39 29-34-11-0410 441 MASAL ÖZGÜVEN MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 04.02.2023 12:05 BEKLEMEDE
40 29-34-11-0422 267 DEMİR ÖZBAŞ MARMARA YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ 04.02.2023 12:08 BEKLEMEDE
41 245-35-55-0004 2108 EREN OKAY TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:10 BEKLEMEDE
42 245-35-55-0006 9002 MELDANUR ŞENER TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:10 BEKLEMEDE
43 245-35-55-0008 1509 LİDYA LEYLA PINAR TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:10 BEKLEMEDE
44 245-35-55-0001 7909 DEMİR JOSHUA ALABALIK TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:10 BEKLEMEDE
45 245-35-55-0005 2308 LAVİNYA SARIHANLIOĞLU TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:13 BEKLEMEDE
46 245-35-55-0002 2708 DENİZHAN YANARDAĞ TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:13 BEKLEMEDE
47 245-35-55-0003 1505 ECE GÜRGEN TORASAN YELKEN VE SU SPORLARI SPR. KLB. 04.02.2023 14:15 BEKLEMEDE
48 130-48-22-0142 7708 AHMET DENİZ DEMİREL YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 05.02.2023 09:51 BEKLEMEDE
49 130-48-22-0161 471 TARIK SADIKOVIC PORTER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 05.02.2023 09:51 BEKLEMEDE
50 24-34-06-0247 2525 VİKTORİA DERİN KAYA GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:05 BEKLEMEDE
51 24-34-06-0275 2405 DENİZ GÜLEY GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:05 BEKLEMEDE
52 24-34-06-0268 1214 KAYHAN ASLAN GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:05 BEKLEMEDE
53 24-34-06-0271 3900 NİL ERDAMAR GALATASARAY SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 07.02.2023 11:08 BEKLEMEDE
54 228-10-04-0026 1060 ALPER YÜKSEL CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 13:58 BEKLEMEDE
55 228-10-04-0021 1039 TOPRAK DOĞAN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 13:58 BEKLEMEDE
56 228-10-04-0010 1029 EŞREF JALE CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 13:58 BEKLEMEDE
57 228-10-04-0011 1026 MERT TOYGAR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 13:58 BEKLEMEDE
58 228-10-04-0016 1035 DURU BABAYİĞİT CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
59 228-10-04-0005 1027 ÖZGÜR TOYGAR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
60 228-10-04-0027 1050 ARAS AMASYALI CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
61 228-10-04-0028 1045 ÇINAR ROBİN UZUN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
62 228-10-04-0029 1046 DEFNE ROZA UZUN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
63 228-10-04-0032 1062 HALİL İBRAHİM YILMAZ CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
64 228-10-04-0034 1032 NİHAL BEKİT CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:04 BEKLEMEDE
65 228-10-04-0033 1040 MERT DENİZ ERGUN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
66 228-10-04-0035 1041 ELİF NAZ AKTAŞ CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
67 228-10-04-0024 1036 ORHAN EMRE KANDEMİR CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
68 228-10-04-0025 1061 ÖMER FARUK ÇALDIRAN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
69 228-10-04-0018 1031 İLGİM ÇETİN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
70 228-10-04-0019 1033 BARTU GÜNEŞ CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
71 228-10-04-0001 1030 NURHAYAT GÜVEN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
72 228-10-04-0002 1037 KARYA TEA BOĞOSYAN CUNDA RÜZGAR SRF. VE YELKEN SPR. KLB DER 07.02.2023 14:07 BEKLEMEDE
# Lisans No. Yelken No. Adı Soyadı Kulüp Adı Kayıt Zamanı Kayıt Durumu
1 130-48-22-0155 1461 ZEYNEP ALPARTUN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
2 130-48-22-0127 1400 DERİN BARTAN YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
3 130-48-22-0108 1401 ARİELA RUDKOVSKAYA YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
4 211-48-28-0074 1470 TAN GÜNEÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
5 130-48-22-0133 1450 ZEYNEP ÖZER YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
6 130-48-22-0137 1464 ASAF KAAN GÜVENÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
7 130-48-22-0226 1440 CENGİZ EREN GÜVENÇ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:51 BEKLEMEDE
8 130-48-22-0164 1455 ÖMER YAĞIZ ÇANKAYA YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:52 BEKLEMEDE
9 130-48-22-0246 1478 ALİ KANTARCIOĞLU YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:52 BEKLEMEDE
10 130-48-22-0149 1456 YAMAN ALİ KORKMAZ YALIKAVAK YELKEN SPOR KULÜBÜ DER. 13.01.2023 11:52 BEKLEMEDE
11 63-59-01-0315 5913 HAYRETTİN EREN ÇAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:17 BEKLEMEDE
12 63-59-01-0324 5911 TUNA KAYA TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:17 BEKLEMEDE
13 63-59-01-0299 5914 MUSTAFA KAAN ÖZAY TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:17 BEKLEMEDE
14 63-59-01-0302 1959 MELİS BOLAT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:17 BEKLEMEDE
15 63-59-01-0309 5912 BORAN ÖDEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
16 63-59-01-0319 5946 DORA ÖZDEMİR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
17 63-59-01-0350 5904 DURU ATEŞ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
18 63-59-01-0352 5923 MEHMET YAMAN YAMANOĞLU TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
19 63-59-01-0353 5905 RÜZGAR UZEL TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
20 63-59-01-0338 5900 AHMET AREL BARUT TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
21 63-59-01-0342 5910 DENİZ GÖÇMEN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
22 63-59-01-0343 5908 KAYRA ŞENGÜL TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
23 63-59-01-0346 5907 AHMET METE HÜNKAR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
24 63-59-01-0347 5901 ATEŞ ALİ BAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
25 63-59-01-0348 8 KEMAL EFE KARA TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
26 63-59-01-0355 5906 ZEYNEP CANAZ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
27 63-59-01-0362 1102 ECE DESTERECİ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
28 63-59-01-0357 1100 SUDE DESTERECİ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
29 63-59-01-0368 5916 ÖZÜM NUR BAKIR TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
30 63-59-01-0359 5924 TOPRAK ERDEM TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
31 63-59-01-0360 5902 DORUK ÖZKAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
32 63-59-01-0358 5903 KÜBRANUR SANAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
33 63-59-01-0363 5936 ACAR ÇEBİ TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
34 63-59-01-0366 5909 DENİZ YARAPSAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
35 63-59-01-0378 6 JANSET TUĞAN TEKİRDAĞ YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ SPOR DER. 13.01.2023 13:23 BEKLEMEDE
36 238-35-53-0001 7001 YUNUS ATA FENERCİ ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 13.01.2023 13:35 BEKLEMEDE
37 238-35-53-0005 7002 ÇINAR GÜRKAN ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 13.01.2023 13:35 BEKLEMEDE
38 238-35-53-0010 1169 AHMET KEREM ATAY ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 13.01.2023 13:35 BEKLEMEDE
39 238-35-53-0016 1512 EFE ŞARAP ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 13.01.2023 13:35 BEKLEMEDE
40 238-35-53-0015 7000 RÜZGAR CAN ALİAĞA ŞAKRAN YELKEN VE SU SPORLARI 13.01.2023 13:35 BEKLEMEDE
41 221-48-30-0015 4801 MAVİ YAKICI BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 13.01.2023 17:01 BEKLEMEDE
42 221-48-30-0017 4800 ATEŞ PAMİR EKŞİOĞLU BODRUM DENİZCİLİK VE YELKENCİLİK SPR KLB 13.01.2023 17:01 BEKLEMEDE
43 99-48-16-0165 1896 TOPRAK ACUN ŞENOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
44 99-48-16-0227 1884 MEHMET MİTHAT DENER TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
45 99-48-16-0197 2222 UZAY GÖKYILDIZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
46 99-48-16-0202 1900 DAĞHAN HANEY TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
47 99-48-16-0207 1899 SÜZAN YAPRAK ŞENOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
48 99-48-16-0195 8000 TUNA ALP POMAKOĞLU TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
49 99-48-16-0219 1897 EMİR KUZEY POYRAZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:13 BEKLEMEDE
50 99-48-16-0214 1891 NUSRET ATALAY TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:16 BEKLEMEDE
51 99-48-16-0215 1892 REŞAT EMİR UZUN TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:16 BEKLEMEDE
52 99-48-16-0182 1895 RÜZGAR CENGİZ TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:16 BEKLEMEDE
53 99-48-16-0224 1887 EREN BERKOL TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:16 BEKLEMEDE
54 99-48-16-0222 1890 MERCAN SAYLAM TURGUTREİS YELKEN KULÜBÜ DERNEĞİ. 17.01.2023 15:16 BEKLEMEDE
55 235-16-08-0004 1601 YUSUF EYMEN BALABAN İZNİK BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 16:24 BEKLEMEDE
56 235-16-08-0009 1602 ZEYNEP NİDA ERGİN İZNİK BELEDİYESPOR KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 16:25 BEKLEMEDE
57 08-10-01-0118 429 KERİM KAYRA ŞATIROĞLU AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 21:47 BEKLEMEDE
58 08-10-01-0102 427 YAĞMUR ECRİN AKSU AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 21:47 BEKLEMEDE
59 08-10-01-0117 430 TOPRAK VURAL TORLAK AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 21:47 BEKLEMEDE
60 08-10-01-0116 423 ALİ GÜRBÜZBALABAN AYVALIK YELKEN İHTİSAS KULÜBÜ DERNEĞİ 17.01.2023 21:48 BEKLEMEDE
61 23-34-05-0772 16 HELİN ALÇIN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
62 23-34-05-0545 3044 CAN ÇAÇUR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
63 23-34-05-0826 9027 DERİN KUZEY BAŞLIĞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
64 23-34-05-0611 20 ADA KALEMDAROĞLU FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
65 23-34-05-0752 9030 FİKRET TACAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
66 23-34-05-0750 9214 DEVİN ÖZSÖZ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
67 23-34-05-0832 9208 ACAR RÜZGAR KÖKLÜ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
68 23-34-05-0827 1908 KUZEY VAROL FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
69 23-34-05-0825 9217 YASEMİN YIKICI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
70 23-34-05-0749 9024 ASRIN HEPBAYRAKTAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
71 23-34-05-0770 9211 TOPRAK ÇAĞLAYAN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:26 BEKLEMEDE
72 23-34-05-0828 25 ELYA ŞAKAKLI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
73 23-34-05-0818 14 ÖMER ÇELEPÖVEN FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
74 23-34-05-0718 111 DENİZ ARPAT FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
75 23-34-05-0829 2545 İLAY İMAMOĞULLARI FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
76 23-34-05-0802 9202 ALPER KEREM KARATAŞ FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
77 23-34-05-0805 9227 METEHAN ASAR FENERBAHÇE SPOR KLB DER. DOĞUŞ YELKEN 18.01.2023 15:34 BEKLEMEDE
78 137-16-06-0043 7060 DAMLA TURAN BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:44 BEKLEMEDE
79 137-16-06-0040 7055 UTKU CEBECİ BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:44 BEKLEMEDE
80 137-16-06-0018 7058 İLKAY EMİR AYDEMİR BURSA B.BELEDİYE SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 20.01.2023 22:46 BEKLEMEDE
81 127-16-05-0081 7050 ZEHRA YAREN KARADENİZ BURGAZ YELKEN KULÜBÜ SU SPORLARI DERNEĞİ 20.01.2023 22:50 BEKLEMEDE
82 51-48-02-0120 7599 ASU DOĞA KURTULUŞ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
83 51-48-02-0123 7560 EGE NAZ AYDIN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
84 51-48-02-0096 1177 ATA TÜRKOĞLU B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
85 51-48-02-0101 7515 TAYFUN TÜRK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
86 51-48-02-0109 7577 ATLAS FİŞEK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
87 51-48-02-0110 7561 AHMET EFE ÇANAKÇİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
88 51-48-02-0198 100 SADRİHAN SUER B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
89 51-48-02-0158 7595 NACİ BALKAN GÜLİNAN B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
90 51-48-02-0197 7511 ADA CANUYSAL B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
91 51-48-02-0144 7565 NİL CEBECİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:00 BEKLEMEDE
92 51-48-02-0152 19 SARP KAYA DENİZ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
93 51-48-02-0153 7555 ESMA TÜRK B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
94 51-48-02-0155 18 TOPRAK SEPETÇİ B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
95 51-48-02-0156 1171 HASAN DANACI B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
96 51-48-02-0199 7512 ATEŞ CANUYSAL B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
97 51-48-02-0159 1161 ULUÇ DENİZ ALBAYIR B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
98 51-48-02-0194 7584 ADA KOYUNBA B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
99 51-48-02-0177 8614 DENİZ ACELE B.B. BODRUMSPOR KLB. DERNEĞİ 22.01.2023 13:06 BEKLEMEDE
100 33-35-03-0251 142 ZEYNEP DİLBER